Modelleri Archidecors’da bu çok özel ürünlere şimdi fırsat fiyatı ile sahip olabilirsiniz.
Unutmayın; Archidecors’a özel sipariş verebilir yuvarlak mermer masa, ölçülü veya değişik doğal taş türleri kullanabilirsiniz, resim gönderip fiyat alabilirsiniz.

MERMER MASA MODELLERİ

Mermer masalar ile mutfağınıza, biraz daha ağır ve asil ve aynı zamanda doğal bir duruş kazandırabilirsiniz. Doğal meremer ile tercihlerinizi en üst sıraya çıkartabilirsiniz. Farklı tonları ve tercihe göre işlenebilen renkleri ile üretilen mermer masalar yemek masalarında ve mutfaklarda bolca yer edinmiş durumda. Kullanım alanları sınırlı kalmayıp ofis, kafe, restoran, bar ve otel gibi alanlarda da tercih edilmektedir…  İstenilen renk ve ölçüde tasarlıyoruz. Farklı doğal taşlar ile ve daha birçok renk seçeneği ile sizlere bu konuda geniş bir yelpaze sunuyoruz. Yemek odası modellerimizin özellikle tercih edilmesinin sebeplerinin çoğu yüzeyleri, kolay temizlenebiliyor olması ve tabi ki estetik görüntüsüyle göz kamaştırıcı olması sayabileceğimiz en başlıca nedenler arasında gelmektedir. Ayrıca tüm ürünlerimiz profesyonel mimarlar tarafından tasarlanan ve el işçiliğine titizlikle önem verilen  modelleri her tarz dekorasyona uyumlu olabilecek şekilde üretilmektedir. Aynı zamanda modellerimizi dekoratif parçalar ve çok farklı ürünler ile tamamlayabilirsiniz. Mermer masaların tercih edilmesinin ikinci bir sebebi ise doğallığı ve renk tonlarıdır. Renk tonları karışımlarının bir arada kullanılması masanın şıklığı ve zarafeti ile daha da dikkat çekici olmasını sağlıyor.

Archidecors’un sıra dışı tasarımları ve özgünlüğün hâkim olduğu masa çeşitleri ile evinizde ki tarzınızı ön plana çıkartabilir, uzun yıllar modası geçmeyecek, kullanışlı Archidecors mermer masa modellerimizin keyfini ve konforunu hissedebilirsiniz. Tasarımlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak veya kendi tasarımınızı yaratmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.