Mermer Masa

Mermer masa modelleri Archidecors’da bu çok özel ürüne şimdi fırsat fiyatı ile sahip olabilirsiniz.
Unutmayın; Archidecors’a özel sipariş verebilir yuvarlak mermer masa, ölçülü veya değişik mermer türleri kullanabilirsiniz, resim gönderip fiyat alabilirsiniz.

Bir Mermer Masa Hikayesi

ABD’li aktör Brad Pitt, Angelina Jolie, onun çocuk annesi, bir doğum günü olarak mevcut 300.000 dolar mermer masa satın aldı. Masanın resmini telif hakkı gereği buraya koyamıyoruz fakat çok enteresan bir mermer masa üzerinde bir şey yapılması zor yemek bile yenilmez

Pitt, üç yıl oldu 4 Haziran’da 34 döndü ve bir sanat sergisi yer aldı sevgilisi için İsviçre’ye gitti. Mermer yakışıklı oyuncuda bir koltuk aldı 300.000 dolara 293.000 dolar ödeyen bir masadır.  Brad Pitt mermer masaya yüksek fiyatlar ödeyerek şaşırtmadı.

%100 gerçek mermer, ağır ve pahalı bir dekorasyon ürünüdür, ayakları gerçek amerikan cevizi ile sağlam ve kalın biçimde yapılmıştır, ürünü mağazamızda görebilir ve İnternet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

MERMER MASA HAKKINDA

Mermer masalar ile mutfağınıza, biraz daha ağır ve asil ve aynı zamanda doğal bir duruş kazandırabilirsiniz. Mermer masa ile tercihlerinizi en üst sıraya çıkartabilirsiniz. Farklı tonları ve tercihe göre işlenebilen renkleri ile üretilen mermer masalar yemek masalarında ve mutfaklarda bolca yer edinmiş durumda. Kullanım alanları sınırlı kalmayıp ofis, kafe, restoran, bar ve otel gibi alanlarda da tercih edilmektedir… Mermer masaları istenilen renk ve ölçüde tasarlıyoruz. Siyah mermer masa, beyaz mermer masa ve daha birçok renk seçeneği ile sizlere bu konuda geniş bir yelpaze sunuyoruz. Mermer masa modellerimizin özellikle tercih edilmesinin sebeplerinin çoğu yüzeyleri, kolay temizlenebiliyor olması ve tabi ki estetik görüntüsüyle göz kamaştırıcı olması sayabileceğimiz en başlıca nedenler arasında gelmektedir. Ayrıca tüm ürünlerimiz profesyonel mimarlar tarafından tasarlanan ve el işçiliğine titizlikle önem verilen mermer masa modelleri her tarz dekorasyona uyumlu olabilecek şekilde üretilmektedir. Aynı zamanda Mermer masa modellerimizi dekoratif parçalar ve çok farklı ürünler ile tamamlayabilirsiniz. Mermer masaların tercih edilmesinin ikinci bir sebebi ise doğallığı ve renk tonlarıdır. Mermer renk tonları karışımlarının bir arada kullanılması masanın şıklığı ve zarafeti ile daha da dikkat çekici olmasını sağlıyor.

Archidecors’un sıra dışı tasarımları ve özgünlüğün hâkim olduğu mermer masa çeşitleri ile evinizde ki tarzınızı ön plana çıkartabilir, uzun yıllar modası geçmeyecek, kullanışlı Archidecors mermer masa modellerimizin keyfini ve konforunu hissedebilirsiniz. Tasarımlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak veya kendi tasarımınızı yaratmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.