3D

Mekanın 3 boyutlu modellemesini yaparak, size hayal ettiğiniz tasarımın nasıl hayata geçirileceği konusunda gerçekçi bir bakış açısı sunuyoruz. Değişiklik yapma imkanını sunan bu detaylı modelleme sayesinde, projenizin her aşaması tam istediğiniz gibi şekilleniyor.

Anahtar Teslim

amanınız ve enerjinizi boşa harcamadan, hayallerinizdeki yaşam alanına sahip olmak isteyenlere anahtar teslim proje hizmetimizle kapsamlı bir çözüm sunuyoruz. Projenin her aşamasını planlıyor, uyguluyor ve eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz.

Tadilat

Mevcut mekanınızda küçük dokunuşlar veya kapsamlı değişiklikler için tadilat hizmetimiz de mevcut. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli işçiliğimizle, hayalinizdeki yaşam alanını en kısa sürede ve kusursuz bir şekilde hayata geçiriyoruz.

Mobilya Üretimi

Özel tasarım mobilyalarımızla yaşam alanınızı kişiselleştirmenizi ve daha konforlu hale getirmenizi sağlıyoruz. Her ihtiyaca ve zevke uygun, kaliteli ve şık mobilyalar üreterek, evinizin benzersiz karakterini yansıtıyoruz.

Aydınlatma

Işığın yaratıcı gücünden yararlanarak, yaşam alanlarınızı göz kamaştırıcı ve işlevsel hale getirin. İç mimarlık firmamız, deneyimli ekibi ve yaratıcı çözümleriyle ışığın tüm potansiyelini ortaya çıkararak, evlerinizi ışıkla dans eden harikalara dönüştürmeye hazır.

İç Mekan Tasarımı

Alanınızın potansiyelini maksimum düzeyde kullanan ve kişisel zevkinize göre şekillendirdiğimiz tasarım hizmetimiz, hem fonksiyonel hem de estetik bir yaşam alanı yaratıyor. Renk paletinden aydınlatmaya, mobilya seçiminden dekorasyona kadar her detayı titizlikle planlıyor, hayal ettiğiniz yaşam alanına kavuşmanız için çalışıyoruz.

Dream

HAYAL EDİN,
GERÇEKLEŞTİRELİM; SINIRLAR OLMADAN!

Uzman iç tasarım hizmetlerimizle form ve fonksiyonun mükemmel karışımını deneyimleyin. Tamamlanan projelerimizi keşfedin ve vizyonları nasıl hayata geçirdiğimizi görün. Sınırsız, benzersiz tarzınızı yansıtan bir alan yaratalım.

Csutomer

Kalite, müşterilerimize gösterdiğimiz saygının en büyük kanıtıdır.

İç mimari hizmetlerimiz sadece tasarımla sınırlı kalmaz. Projenizin başlangıcından teslimine kadar her adımda sizi bilgilendirir, ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamak için çalışırız. Müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak görerek, hayallerinizdeki mekanı birlikte yaratırız.

İlham almak
için portföyümüzü keşfedin
ve hayalinizdeki yaşam alanını gerçeğe dönüştürelim

Archidecors Design Studio Archidecors Design Studio

Contact us

Sizi tanıyıp, size
özel çözümler üretelim!

    Live Bold Live Bold