Mermer Masa Moda

(1 müşteri yorumu)

Geçmişi milyonlarca yıla dayanan mermer masa doğanın bize sunduğu en kıymetli hediyelerden biri. Yeryüzünde insan tarihinden , denizlerin dalgasına , balıklardan, yosunlara , en büyük depremlerden, volkanlara  kadar tüm yaşanmışlıkların en yakın şahitlerinden biridir mermer masa.

Modelimiz 100% gerçek doğal mermer, ve amerikan cevizi ağaç ayakları ile Archidecors müşterilerine özel indirimi ile sunuluyor. Tüm ürünlerde olduğu gibi bu özel mermer masa da birinci kalite işçilik ve malzeme kullanılarak üretilmiştir yıllar geçse bile mermer masa ilk günkü formunu  koruyacaktır. Tasarımında kullanılan iki destekçi ayak kalın hatları ile ürünü güvenli bir şekilde taşır ve ortaya göz doyuran şık hatlar çıkartır. Tüm mermer masa modellerimizi görmek için tıklayın.

 

 

Açıklama

İstanbul standartlarında en yüksek kaliteli üretim bantlarından birine sahip olan Archidecors özel işçiliği ile bu üründe salonlarınıza hiç kaybolmayacak bir değer katacak. Mermer ağırlığı ve işlemesi zor bir materyal olması nedeni ile tecrübeli ellerde titizlik ile işlenmesi gereken bir üründür, yanlış bir mermer seçimi ve üretimi geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir. Dekorasyonda kullanılacak mermerin uygun yoğunluk ve sağlamlıkta olması gerekir, mermer masa üzerinde kullanılacak cins için uzman ekibiniz sizi yönlendirecektir.

Ek bilgi

Boyutlar 205 × 105 cm
Width

205 cm

Deep

105

Yükseklik

76 cm

Özellikleri:

-Dekoratif kullanıma özel seçilen 1.sınıf doğal taşlar
-Monte olarak adrese teslim edilir, kurulum gerektirmez.
-1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
-Archidecors cila uygulaması (Kanserojen madde içermez Sadece Archidecors'da.)
-Ürün Kalitesi TSE onaylı 1.kalite olup kanserojen madde içermez.
-A Kalite doğal gerçek ağaç kaplama ayaklar

Mermer Masa Moda için 1 inceleme

 1. Zeliha Sevinçler

  Merhabalar, mermer masa leke yapar mı ? Hep leke yapar diyorlar ama korkuyorum almaya.

  • iskender yegen

   Merhabalar Zeliha Hanım;
   Evet doğal bir mermer leke olur, ama nasıl ?
   Asidik maddeler (kola, limon, sirke) gibi hafif asidik maddeler bile olsa üzerine döküldüğü zaman kurumasına izin vermeden silmeniz gerekiyor, kurusa beyaz bir iz oluşturacak. Tabi misafir kalabalık derken gözden kaçıyor, onun peşinde de koşacak değilsiniz :) Bunun bir çözümü var, bir solüsyon Italyan malı 1 yıl süre ile mermeri koruyor, biz isteyen olur ise ek bir ücret karşılığında kullanıyor ve kalanını müşteriye veriyoruz tekrar uygulayabilsin diye, her yıl düzenli uyuglanır ise mermerleriniz ilk günkü gibi kalacaktır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir