Geçmişi milyonlarca yıla dayanan mermer masa doğanın bize sunduğu en kıymetli hediyelerden biri. Yeryüzünde insan tarihinden , denizlerin dalgasına , balıklardan, yosunlara , en büyük depremlerden, volkanlara  kadar tüm yaşanmışlıkların en yakın şahitlerinden biridir mermer masa.

Modelimiz 100% gerçek doğal mermer, ve amerikan cevizi ağaç ayakları ile Archidecors müşterilerine özel indirimi ile sunuluyor. Tüm ürünlerde olduğu gibi bu özel mermer masa da birinci kalite işçilik ve malzeme kullanılarak üretilmiştir yıllar geçse bile mermer masa ilk günkü formunu  koruyacaktır. Tasarımında kullanılan iki destekçi ayak kalın hatları ile ürünü güvenli bir şekilde taşır ve ortaya göz doyuran şık hatlar çıkartır.

Mermer üretimi ile ilgili birkaç gerekli ve bilinmesi gereken madde ise doğal bir materyal ile çalışmanın bilincinde olmaktır binlerce yıldır toprağın altında kalmış bir madde benzer şekilde çıkmayacaktır, endüstriyel bağlamda hata denebilecek damar renk farklılıkları gibi durumlar tasarım anlamında doğallık olarak adlandırılır, “ahşap masanın ortasındaki yarık gibi” ürünün doğal olduğu ve eşsiz olduğunu simgeleyen desenlere sahip olabilir. Müşterinin bunun bilincinde olması gerekir, doğal ürünlerde endüstriyel ürünler gibi her seferinde aynı desen çıkamaz.

Mermer masa yapımından teslimata kadar ustalık gerektiren bir süreçtir, ve Archidecors bu ürünü ustalık ile üretebilmektedir. Mermer masa seçimi ile ilgili opsiyonlarınızı öğrenmek için müşteri temsilciniz ile irtibata geçebilir siniz. Doğal yapısı gereği bu kadar büyük alanda en sorunsuz çıkan doğal taş cinsi seçilmesi gerekir ve sağlamlık olarak cinslerine göre değişen mermerler in en yoğun sağlam hali Archidecors tarafından titizlik ile seçilir. Ürünlerimizde kullandığımız doğal taşlar için marmara granit ile ortak çalışmaktayız yerlerinde ziyaret edip, plakaları inceleyebilir siniz.

İstanbul standartlarında en yüksek kaliteli üretim bantlarından birine sahip olan Archidecors özel işçiliği ile bu üründe salonlarınıza hiç kaybolmayacak bir değer katacak. Mermer ağırlığı ve işlemesi zor bir materyal olması nedeni ile tecrübeli ellerde titizlik ile işlenmesi gereken bir üründür, yanlış bir mermer seçimi ve üretimi geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir. Dekorasyonda kullanılacak mermerin uygun yoğunluk ve sağlamlıkta olması gerekir, mermer masa üzerinde kullanılacak cins için uzman ekibiniz sizi yönlendirecektir.

Mermer Masa Özellikleri

Ölçüleri: 105→ 205↑ yükseklik 76 ⁄
İç Mimarlarımız tarafından özel seçilen 1.sınıf doğal taşlar
Monte olarak adrese teslim edilir, kurulum gerektirmez.
1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
Archidecors cila uygulaması (Kanserojen madde içermez Sadece Archidecors’da.)
Ürün Kalitesi TSE onaylı 1.kalite olup kanserojen madde içermez.
A Kalite doğal gerçek ağaç kaplama