Medusa yatak odası dolap, yatak ve 2 adet komidin den oluşmaktadır, bu özel takımın öne çıkan özelliği üretiminde özel bir ceviz cinsinin kullanılmış olmasıdır. Bu özel ceviz kullanımı tamamen el emeği gerektiren özel doku detaylarınını ince bir işçilik ile bir araya getirilmesi ile oluşur. Döşeme yatak başı yekpare sabit bir parçador, orta sertlikte sünger ile desteklenmiş yumuşak bitimli bir kumaş tercih edilmiştir. Yatak havuzu; ayakları ile havada durmaktadır, bu da Medusa ya şık bir tasarım katar. Fakat yine aynı neden ile yatak odası bazalı kullanıma uygun değildir çünkü altını görebileceğiniz bu tür tasarımlarda baza alttan gözükür. Ahşap ayakları ve içeriden destekleyici ayakları ile yatak sağlam bir şekilde yere basar.

Komidinleri ince bir işçilik ile ceviz ağacının ve doğanın güzelliğini sergiler, bu özel üretim komidinler de sadece Archidecors’da.

Medusa nın dolabı kendine has mor familyasından özel seçim bir renk ile tamamlanmıştır, dolap yan bölümlerinde yine doğal cevizi görebilir siniz, ön kapağında ise boya parlak olarak tercih edeilmiş ve şık bir görünüm kazanılmıştır. Göz dolduran ve şık tasarımı ve 1. kalite işçiliği ile yatak odası taımımız Medusa sadece Archidecors’da.

Yatak Boyu 2 kişilik yatak için.
Başlık kumaş döşeme orta sertlikte sünger ile.
Baza ya uygun değil.
Ahşap ceviz ayaklar
1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
0 naturel Archidecors cila uygulaması.
Dolap kapakları parlak lake boya.
Ürün Kalitesi TSE onaylı 1.kalite olup kanserojen madde içermez.
İskelet Malzemesi fırınlanmış ağaçdan üretilmiştir.
A Kalite doğal gerçek ağaç kaplama
Ham ağaç dokusu