Antik eskitme pirinç sehpa modelimiz hermes ile tanışın, bu özel model Archidecors a özel formlarda ve dokuda yeniden yorumlanarak mekanlarınızda şıklık ikonu olmak için tasarlandı, antik eskitme pirinç dokusu usta ellerde işlenmiş bir yapıya sahiptir.

Pirinç gibi özel madenler özel bir tecrübe ile işlenmeleri gerekir, bilinçsiz uygulamalar zaman içinde pirinç üzerinde deformelere soyulmalara yol açacaktır, bu tarz geri dönüşü olmayan sorunlar yaşamamk için bu tür madenlerin alaşımları bizzat firmamız tarafından kontrol edilerek uygulanır. Uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü kaybetmeden antika niteliği taşıyacak ürünler il evinizi hisstmeniz için Archidedcors a hoşgeldiniz.

Kendiniz için ya da bir hediye olarak , sağ antika pirinç seçimi , zor bir görev olabilir. Binlerce antik pirinç çeşitleri ile ilgili kökeni ve terminolojiyi anlamak gerekir, seçim için doğru karar verme esastır . Bireysel parçalar ve üreticilerin araştırılmış ve nadir ve yatırım değeri gibi şeyler için değerlendirilmesi gerekebilir , ancak Archidecors bu kılavuz alıcılar iyi fiyata en iyi parçayı seçer ve nasıl daha iyi bir fikir verir.

Özellikleri

Monte olarak adrese teslim edilir, kurulum firmamız yapar.
Dekoratif ürünlere uygun temiz, borusan metal kullanılır.
Eskitme pirinç, el yapımı.
1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
Cam veya Mermer opsiyonu.
Amerikan ceviz üst taba.