Zaman Yolculugu

“1993 DE İLK MAĞAZA”

1977 – 1993 - Bu yıllarda basitçe bir mobilya üretim fabrikası olarak adlandırılıyordu. 90’ların başındaki deneyim, üretimin daha geniş bir alanda genişletilmesiyle birleştirildiğinde, şirket önemli bir büyümeye hazırdı.

Baba İbrahim Yeğen in 1993 yılında ilk mağazasını açtıktan sonra, mükemmel müşteri geri bildirimleri ile başarılı bir mobilya markası olarak büyümesini sürdürdü.

Günümüz: Günümüzde değişen akımlarından ilham alarak, çağımızın modasına uygun çağdaş ve modern mobilya tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Tecrübe ve bilginin önemli olduğu mobilya sektöründe malzeme kalitesi, işçiliği ve kendine has modelleri ile sektörde ihtiyaç duyulan yüksek kalite standartlarında mobilya üretiyoruz.
Ayrıca İç Dekorasyon alanında deneyimli kadromuz ile yaşam alanı, çalışma alanı, restoran gibi mekanları tasarlarken bu mekanları üretim kabiliyetimiz ile sadece ürün tedarik ederek de hayata geçirirken fonksiyonel, göz dolduran şık mekanları hayata getiriyoruz. Her biri birinci kalite el işçiliği ile üretilen ürünlerimizi eşsiz yapan bir diğer kısmı ise kullandığımız 1.kalite malzeme ve doğal materyeller.

45 YIL !

45 yıla yakın bir süredir bildiğimiz işi yapıyor, mobilya üretiyoruz.

Projelendirme aşamasından, üretim ve kuruluma kadar 360° çözüm sunuyor, fabrikamızda size özel üretim gücü sağlıyor, bireysel müşterilere gösterdiğimiz hassasiyet ile yürütülen kurumsal süreçler yaşatıyoruz. Ustalaşmış eller ile sektörde ihtiyaç duyuan kaliteli mobilya gereksinimini üretiyor ve dünyanın dört bir yanına mobilya ihraç ediyoruz.

– Ut enim adni, Cape Town 2019

– Tempor incint ut, Istanbul 2012

ÇEVRE

Çevrecilik; Çevreci olmaya çalışıyoruz.

Ahlaki bir biçimde içinde yaşadığımız bizi buraya getiren topluma karşı borçlu olduğumuzu düşünüyoruz ve bu borcu, öğreterek, eğiterek yardımcı olarak öderken başkalarına da ilham kaynağı olmak istiyoruz. Şartlar ne kadar zor olsa da kapitalizmin karşısında değerlerimizi yetirmeden rekabet içinde kalırken kendi tasarımlarımızı da öne çıkartmak için çalışıyoruz.

*Archidecors tüm güncel atık dönüştürme ve geri dönüşüm şartlarına tam uyum sağlamaktadır.

Contemporary

Interpretations of furniture and interior materials that share the philosophy that İskender Yeğen maintained since his first steps in the world of furniture and which is the proper mission of the company, which is:

to create wIth orIgInal, natural, hIgh-qualIty IndustrIally advanced furnIture

irtibat

birlikte benzersiz bir şey yapalım