Zamanda yolculuk

1977 - 2023

1977 – 2023

“1993 de ilk mağaza”

Bu yıllarda basitçe bir mobilya üretim fabrikası olarak adlandırılıyordu. 90’ların başındaki deneyim, üretimin daha geniş bir alanda genişletilmesiyle birleştirildiğinde, şirket önemli bir büyümeye hazırdı.

Baba İbrahim Yeğen in 1993 yılında ilk mağazasını açtıktan sonra, mükemmel müşteri geri bildirimleri ile başarılı bir mobilya markası olarak büyümesini sürdürdü.

Günümüz: Günümüzde değişen akımlarından ilham alarak, çağımızın modasına uygun çağdaş ve modern mobilya tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Tecrübe ve bilginin önemli olduğu mobilya sektöründe malzeme kalitesi, işçiliği ve kendine has modelleri ile sektörde ihtiyaç duyulan yüksek kalite standartlarında mobilya üretiyoruz.
Ayrıca İç Dekorasyon alanında deneyimli kadromuz ile yaşam alanı, çalışma alanı, restoran gibi mekanları tasarlarken bu mekanları üretim kabiliyetimiz ile sadece ürün tedarik ederek de hayata geçirirken fonksiyonel, göz dolduran şık mekanları hayata getiriyoruz. Her biri birinci kalite el işçiliği ile üretilen ürünlerimizi eşsiz yapan bir diğer kısmı ise kullandığımız 1.kalite malzeme ve doğal materyeller.

Doğal

Hepimiz köklerimiz de bir yerlerde doğaya bağlıyız, oradan geldik ve giderek karmaşıklaşan şehir hayatında en çok da orayı özlüyoruz. Belki bu yüzdendir ki doğal malzemeler her zaman farklı zamanlarda farklı materyel veya formlarda hep varlar ve bu doğal çizgiler tasarımlarımızda da çoğunlukla ön planda. Ürünlerimiz de doğal malzemeler ve el işçiliği kullanmaya hep özen gösterdik, doğanın güzelliği ve eşsiz mimarisini işlerimiz de kullanırken tıpkı parmak izi gibi hiç biri birbirine benzemeyen doğal materyaller ile onları eşsiz kıldık. Doğanın bu eşsiz tasarım gücüne saygımız çok büyük.

Çevre

Çevrecilik; Çevreci olmaya çalışıyoruz. Ahlaki bir biçimde içinde yaşadığımız bizi buraya getiren topluma karşı borçlu olduğumuzu düşünüyoruz ve bu borcu, öğreterek, eğiterek yardımcı olarak öderken başkalarına da ilham kaynağı olmak istiyoruz. Şartlar ne kadar zor olsa da kapitalizmin karşısında değerlerimizi yetirmeden rekabet içinde kalırken kendi tasarımlarımızı da öne çıkartmak için çalışıyoruz.

45 YIL!

45 yıla yakın bir süredir bildiğimiz işi yapıyor, mobilya üretiyoruz. Projelendirme aşamasından, üretim ve kuruluma kadar 360° çözüm sunuyor, fabrikamızda size özel üretim gücü sağlıyor, bireysel müşterilere gösterdiğimiz hassasiyet ile yürütülen kurumsal süreçler yaşatıyoruz. Ustalaşmış eller ile sektörde ihtiyaç duyuan kaliteli mobilya gereksinimini üretiyor ve dünyanın dört bir yanına mobilya ihraç ediyoruz.

From 1977 to 1993

Between these years it was simply called a furniture manufacturing factory. When, in the early ’90s, the experience is combined with the expansion of production in a larger area, the company was ready for significant growth.

After opening its first store in 1990, it continued to grow as a furniture brand with excellent customer feedback.

CONTEMPORARY

Interpretations of furniture and interior materials which share the philosophy that İskender Yeğen maintained since his first steps in the world of furniture and which is the proper mission of the company: to create with original, natural, high-quality industrially advanced furniture.

Picture: Stop War