Ünlü bir tasarım ürünü olan bu özel parça Archidecors da, ismini aldığı egg(yumurta) ya benzer yapısı ile ergonomiik bir ve rahat bir oturum sunarken modern ve şık evler için doğru çözümü sunuyor. Modern berjer Egg kendi etrafında dönebilir tasarıma sahip dönen berjer kategorisinde yerini alıyor. Çoğu üründe olduğu gibi Archidecors bu ürününde de değiştirebilir kumaş opsiyonuna sahip olabilir, güncel bilgiyi müşteri tensilcimizden alabilir siniz.

Dönen Berjer Özellikleri

İskelet Malzemesi Ahşap: fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kalıp: Metal poliüretan köpük kalıp.
Tüm parçalar montajlı gönderilir.
Silinebilir kumaştır.
Terletmeyen, leke tutmayan, elyaf arkalı yumuşak dokunuşa sahiptir.
Döşeme üretiminde uzun yıllar gündelik kullanıma uygun yüksek kaliteli malzeme.

 

 

Döenen Berjer Mekz. Hakkında

6000, 6200, 6300, 6400 serisi standart rulmanlar ve özel ölçülerde olabilecek, parçalarına ayrılamayan rulmanlardır. Bilyalı rulmanlar tüm rulman tipleri içerisinde en yüksek devir sayısı sınırına sahiptir. Bu tarz rulmanlarda bilyaların küresel yapısı nedeniyle bilyaların sadece üst noktası halka yataklarına temas etmektedir. Bu nedenle makaralı rulmanlara göre daha az yüzey teması sağladıklarından daha az sürtünme ile daha yüksek devir sayıları elde edilebilir. Radyal boşluğa bağlı olarak, normal çalışma şartlarında eksen konumuna bağlı olarak 8-16 dakika açı altında eğik takılabilirler. Standart seri imalat programlarında genellikle temassız kapaklı, tek sıra bilyalı rulmanlar olduğu gibi temaslı contalı rulmanlarda bulunmaktadır. Her iki tarafında da kapağı bulunan rulmanlar bakım gerektirmez. Çift sıra bilyalı rulmanların radyal yük taşıma kapasitesi tek sıralı olanlara göre daha yüksektir ancak eksenel olarak daha az yük taşıyabilirler. Eğik konumlara da müsait değildir.

Egg modern berjer mekanizması ile kendi etrafında kısıtsız olarak dönebilir, bu tarz mekanizmalı ürünlerde kullanılan mekanizmanın sağlamlığı ürün yaşam süresini doğrudan etkilemektedir. Bu üründe kullanılan mekanizma tüm ürünlerimizdeki gibi 1.sınıf tır, bu sayede ürününüzü bozulmadan uzun yıllar ilk günkü formunda kullanabilir siniz.

Kaydet