Diamond Mermer Sehpa

Misafirlerinizi etkilemek için mermer sehpa çok güzelk bir seçenek. Mermer sehpa modelimiz Diamond bir mücevher gibi evinizin evinizin merkezinde yerini almaya hazır. Bu özel modelin şıklığı, detaylı ölçüleri ve tasarımının titizlik ile usta ellerde yaratılmasında. Kendine has elmas biçimi yapısı mermer sehpa Diamond a özel bir bitim sunuyor. Sekizgen yapısı eskitme pirinç sehpa diamond a kusursuz bir güzellik ve 8 düzlem ile mekanın her kısmını karşılayan bir yapı veriyor. Metal kasa kısmı oldukça sağlam ve monokok bir yapıya sahip, üzerinde cam kullanılan ilk versiyonuna göre Diamond gizli bir aksam ile daha çok güçlendirilmiş durumda. *Bu tarz ürünler sabit ölçü ile sunulmaktadır! Neden? Archidecors bu tarz ürünlerde kusursuz kaliteyi ve düzgünlüğü yakalamak için kalıplar kullanır, ürün piyasada bulunan diğer taklitleri ile yan yana gelince kalitesi ve işçiliği ile kolayca ayrılabilmektedir. Yeni ölçü için yeni kalıplar gerekmektedir bu da kalıp maliyeti doğurduğu için ürünün fiyatını arttırmaktadır.

Mermer: kısmı seçkin bir yeşil mermer cinsi ile sunulan ürün, değişik mermer opsiyonları ile de sunulabilir. Yeşil mermer eskitme pirinç ayakları ile sehpa ya şık bir görünüm kattığı için lansman ürününde yeşil tercih edildi, daha modern bitimler için farklı cinste mermerler kullanabilir. Güncel opsiyonlarınız için müşteri temsilciniz den bilgi alabilir siniz.


Dekoratif ürünlere uygun temiz, borusan metal kullanılır.
Özel seçim gerçek yeşil mermer.
Mermer sehpaya yapışık gelir.
Eskitme pirinç.
1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
Mermer için güçlendirilmiştir.
Monte olarak adrese teslim edilir, kurulum gerektirmez.
Cam veya Mermer opsiyonu.
Ürün Kalitesi TSE onaylı 1.kalite olup kanserojen madde içermez ve An-ti Bakteri yeldir.

Açıklama

Konuklarınızdan etkileyin Mermer büyük bir yatırım, ancak istisnasız mermer ürünler neredeyse her zaman gösterişçidir. Kaliteli ithal mermerden hazırlanan masalar son derece güzel. Mermerin zamansız çekiciliği her zaman moda olan bir tablo haline gelecek; ancak mermer bir ürünün birkaç dezavantaja sahip olduğunu unutmayın. Her şeyden önce mermer ürünler hacimli ve ağırdır.

Ek bilgi

Yükseklik

50 cm (TR)

Width

110 cm

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Diamond Mermer Sehpa” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go to Top