Metal kitaplıklı tv ünitesi modelimiz arch iki parçadan oluşuyor, bu özel tv ünitesinin alt kısmı komple ahşap, kitaplık kısmı ise metal ve ahşap raflardan oluşan karma raflar komple duvara asılır. Güncel mimari tarzın en iyi temsilcilerinden olan bu tv ünitesi yaşam alanlarınız da eşsiz bir tarzın yanı sıra şık görünüşü ve her türlü süslemeye müsait açık raf yapısı ile şiddet ile tavsiye edilir.

İlk olarak ismob 2015 fuarında görücüye çıkan modelimiz büyük beğeni toplayarak koleksiyonumuza katıldı bu özel tv ünitesinde özel sipariş verebilir ve değişik opsiyonlar kullanabilirsiniz, yapabileceğiniz değişiklikler için müşteri temsilciniz ile görüşünüz.

Metal Kitaplıklı Tv Ünitesi

A Kalite doğal gerçek ağaç kaplama
Ham ağaç dokusu
0 naturel Archidecors cila uygulaması (Sadece Archidecors’da. Kanserojen madde içermez)
Stoplu sistem çekmece ve kapaklar
Büyük Ekran TV için uygun (sorunuz)
Ürün Kalitesi TSE onaylı , 1.kalite olup kanserojen madde içermez ve An-ti Bakteri yeldir.
Monte olarak adrese teslim edilir, kurulum firmamız yapar.

Arch tv ünitesinin üst kısmı metal 3 parça olmak üzere aksamlardan oluşmakta, bu metal aksam sarı boya ile boyanarak resimde gördüğünüz renk elde edilir, metal bölüm duvara sabitlenir bu tür sabitleme işlemi için duvarınızın ağar yük taşıyacak yapıya uygun olması gerekir alçıpan gibi uygulamalar da kullanılamayabilir, gerekli değerlendirme Archidecors tarafından yapıldıktan sonra metal kitaplık üst kısım duvara monte edilir. Tüm ürünlerde olduğu gibi bu aparat üzerinde de değişiklikler yapılabilir, güncel bilgi için müşteri temsilciniz ile irtibata geçiniz.