Triangle Üçgen Kitaplık

///Triangle Üçgen Kitaplık

Triangle Üçgen Kitaplık

Üç kenarın anlamı; Gökyüzü ile yeryüzünün evliliğini ifade eden bu sembolün içerdiği ezoterik anlam, günümüzde bu sembolü bayrak yapanlarca unutulmuş durumdadır.

üçgen kitaplık modelimiz triangle sadece Archidecors da. Bu özel ürün çeşitli ağaç türlerinde üretilir ve duvara saplamalar vasıtası ile asılır ürün kargo ile monte şekilde gönderilir herhangi bir kuruluma ihtiyaç duymaz, duvara asmak için gerekli talimatlar içindedir, duvara vida(aparat) larını monte etmeniz gerekebilir. Ağaç kitaplık triangle modelimizi uzun yıllar boyunca ilk günkü formunda kullanabilirsiniz.

Kategoriler: ,

Açıklama

Üçgenin Anlamı

Tepe noktası yukarıya bakan üçgen göğü, aşağıya bakan üçgen ise yerin sembolü konumundadır. Bunların iç içe geç­mesi tasavvufta “Vuslat” olarak ifade edilen göğün ve yerin evliliğinin yani göksel bilgilerin yeryüzünde ortaya çıkmasını ifade eder ki, bu durum varlığın şuurlanmasıyla ortaya çıka­cak bir sürece karşılık gelir. Bir başka deyişle göksel bilgile­rin insanda tezahür etmesi anlamına gelir. Üç sayısı sembolik anlamlarının bir bölümünü üçgen şekline de devretmiştir.

Ham Ladin ağacı.
Özel wax ile korunmuştur.
Paket içeriği 3 adet farklı boyda duvara asılmaya hazır.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Triangle Üçgen Kitaplık” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir