Retro Moms Yemek Odası Takımı No:2

En beğendiğiniz yemek odası takımı  Retro moms yemek odası takımı no:2 ile devamlarını çıkartıyoruz bu sefer no:2 ünvanını alan retro moms yemek odası takımı no:2. Bu özel masanın geçirdiği bir kaç detay hariç masa da neredeyse aynılar. Değişiklik konsol ve tv ünitesi ile geliyor bir önceki model de lake kapaklar ve bükmeler kullanılırken bu model de doğal ağaç dokusuna vurgu yaptık, ham ağacı ortaya çıkartarak süslemeyi aksesuarlara bıraktık böylece daha güzel ve kompak bir model çıkardık.

Retro Ne Demek ?

Bilinçli olarak yakın geçmişin akımlarını, modalarını türeten veya taklit eden tarz. Söz konusu şeyin en az on beş veya yirmi yıl eskiye ait olduğu anlamına gelmektedir. Örneğin 1980’lerin veya 1990’ların giysileri retro sayılabilir.

Vintage “gecmisin modasina ait” anlamina gelen genel bir tanimken, retro belli bir donemi – 1960lar-70lerin basi- tarif eden spesifik bir ketagoridir. kabaca her retro vintage sayilabilirken, vintage olan her sey retro degildir; gectigimiz yuzyila, 20li, 30lu, 40li, 50li, 80li, 90li yillara ait herhangi bir sey olabilir. bu donemlerin tumunun o zamanin genel stilini betimleyen ayri bir ismi vardir.

Açıklama

Retro Yemek Odası No:2 Özellikleri

Doğal meşe kaplama.
Doğal görünümlü özel wax cila.
1.Kalite MDF üzerine kaplama.
Açılır masa, artı 40cm.
Ürün Kalitesi TSE onaylı , 1.kalite olup kanserojen madde içermez ve An-ti Bakteri yeldir.
Monte olarak adrese teslim edilir, kurulum montaj gerektirmez.
İstanbul içi ücretsiz nakliye

Üretici firma olan Archidecors modelleri üzerinde çoğu değişikliği mümkün kılıyor, bu retro yemek odası modelinde de yapabileceğiniz derğişiklikleri öğrenmek için müşteri temsilciniz ile görüşebilir ve iç mimarlarımız eşliğinde özel bir çalışma yaptırabilir siniz

Ek bilgi

Width

180cm

Deep

95cm

Yükseklik

70cm

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Retro Moms Yemek Odası Takımı No:2” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir