1989’dan Beri Özel Üretim Mobilya

İç mimarlık dekorasyon proje hizmetlerimizi 1989 yılından beri gerek ticari amaçlar(kafe, bar, restourant) gerek yaşam alanları için İstanbul’da iç mekan dekorasyonu gerçekleştiren ekibimizin bilgi deneyimini yeni alanlara ve mekanlara taşımak için Archidecors bünyesinde profesyonel iç mimarlık dekorasyon proje ve uygulama hizmetleri veriyor. Hizmet işleme süreci tamamı sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenir, bir görüşme ile ihtiyaçlarınız belirlenir ve ortalama bir fiyat çıkarılır bunun üzerine mekanın ölçüleri ve detayları alınmak üzere ekip ziyaret eder ve gerisi ofis çalışması ve tecrübe ile sizin de ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda ortaya çıkartılan proje üzerine bir kere daha görüşülür ve son düzeltmeler yapılır. Siz sadece işlerinize odaklanır, teslim tarihini beklersiniz.

Projelerinize Teklif Alın

Archidecors Türkiye de 3D çizim uygulamasını ilk kullanan firmalar arasındadır, bu alanda profesyonel olarak tüm güncel modelleme teknikleri ve programlarına hakim ve tam profesyonel çizim deneyimi ile müşterilerine hizmet veriyor. 3d modelleme işi profesyoneller tarafından titizlik ile yapılması gereken bir çalışmadır, bilinçsiz uygulamalar amötör görüntünün yanı sıra yanlış açı ve derinlik kullanımı dar sıkışmış alanları ferah gösterebilir ve müşteriyi yanıltabilir.

İşinize Odaklanın

Bir irtibat formu← doldurun ! Biz sizi arayalım veya 0850 532 04 79 li numaramız dan irtibata geçin ve ücretsiz keşif ve fiyat çıkarma işlemlerinden yararlanarak ideal mekana profesyoneller ile ulaşın ve en güncel tasarımları tecrübemiz ile harmanlayıp yaşam alanlarınızda mükemmel hale getirelim.