Pirinç Zigon Sehpa Patos

Pirinç zigon sehpa modeli tüm modellerimiz gibi sadece Archidecors da. Bu özel tasarım ürünü 1.kalite olarak özel üretim el işçiliği ile üretilir ayakları, ayak yapısı lama kullanılmıştır içi tamamen doludur. İki halka tasarımını destekleyen 3 ayaklı yapısı sayesinde koltukların içine girebilir, bu sayede servis sehpası olarak ideal bir çözüm sunar, bu yapısı ile uzun yıllar ilk günkü sağlamlığın da kullanabilirsiniz. Archidecors da tüm ürünlerdeki toplam kalite pirinç kullanımında da en üst seviyededir kullandığımız pirinç yöntemi ve hakkında birkaç bilgi aşağıda bulabilirsiniz. Tüm pirinç sehpa modelleri ← için tıklayın.

Sarı pirinç : 33% çinko içeren alaşımlar için verilen amerikan terimidir.
Bakır kırmızı renkli bir metaldir. Çinko katılarak rengi açılır. Pirinçteki çinko yüzdesi arttıkça renk, kırmızıdan altın sarısına doğru yaklaşır. Pirincin renginden çinko muhtevası tahmin edilebilir.

Pirinç Zigon Sehpa Özellikleri

Monte olarak adrese teslim edilir.
Dekoratif ürünlere uygun temiz, borusan metal kullanılır.
Pirinç kaynaklar ile temiz kaynak yeri elde edilir
Parlak sarı pirinç.
1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
Cam veya Mermer opsiyonu mevcut
Amerikan ceviz üst taba, özel kaplama biçimi ile sunulmuştur.
Ürün Kalitesi TSE onaylı , 1.kalite olup kanserojen madde içermez.
3 ayaklı yapısı ile koltuk içine geçebilir.

Açıklama

Ben Özel Üretim Pirinç Sehpa Yaptırmak İstiyorum

Beğendiğiniz pirinç sehpayı hiç bir yerde bulamıyorsanız, bir de biz bakalım? Eğer bildiğimiz üreten, güvenilir bir firma var ise sizi oraya yönlendiriyoruz yok ise size bir özel üretim fiyatı çıkartıyoruz. Satın alacağınız sehpa Archidecors tesislerinde 1.kalite olarak üretilecektir, tüm ürünlerimizde uyguladığımız yüksek kalite standartlarına sahip olacaktır.

Pirinç (alaşım) ?

Pirinç: Bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkteki alaşımların genel ismi. Pirinçte bulunabilen diğer bazı elementler, kalay, kurşun, nikel, mangan, demir, alüminyum, arsenik, antimon ve fosfordur. Mangan ihtiva eden bazı pirinçlere tunç da denilmektedir. Aslında tunç (veya) bakır-kalay alaşımıdır.

Ek bilgi

Width

40cm

Yükseklik

51cm

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Pirinç Zigon Sehpa Patos” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go to Top