2012 yılı en iyi modern koltuk ödülü Archidecors’a

Archidecors kalitesi ni bir kez daha tescilliyoruz. Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği (MOBSAD) ‘ın 2012 İstanbul İmob mobilya fuarında seçimi 2012 yılınnı en iyi modern koltuk ödülü Archidecors’da.
Modern koltuk serimize eklediğimiz bu koltuk takımı ince ayaklı gözükmesi sağlamlık açısından sizi yanıltmasın içinden demir iskelet dolaşmaktadır ve masif gürgen ağaçtan yapılmıştır sırt minderlerin de kaz tüyü, ve oturum yerinde en iyi kalite sünger kullanıldığından dolayı rahatlığına şaşıracaksınız?
istediğiniz kumaşla kaplayabilir ölçülerini değiştirebilir yerinize özel siparişler verebilirsiniz.

1.sınıf kalite!

Archidecors’da koltuklar Türkiye’de koltuk takımlarına verilen en yüksek garanti olan 7 yıl kasa garantisine sahiptir, ucuz veya tuhaf ürünlere az para ödeyerek her yerden sahip olabilirsiniz fakat archidecors’da gerçek tasarım ürünleri olan kendini kanıtlamış modoko sınıfında koltuk takımlarına üretim fiyatlarını ödersiniz, Archidecors un kuruluş amacı iç mimarlara hizmet vermektir aradıkları sağlam ürünleri bir yerden ve iyi fiyata bulabilmeleri için fakat aynı zaman da halka açılmıştır, bu fırsatı iyi değerlendirmeniz dileğiyle.

Kaliteli modern koltuk

Archidecors üretimde sunta, suntalam vs. gibi değil 4.sınıf 2.sınıf malzemeleri bile kullanmaz. Resmini gördüğünüz California koltuk Türkiye’de koltuk takımlarına verilen en yüksek garanti süresi olan 7 yıl garantiye sahiptir!
Kaliteye bukadar vurgu yapmamızın özel bir sebebi var,  gerçekten çok kaliteli ürünleri internetten satışa sunuyoruz, Archidecors un klasmanın da başka bir site yok, ucuzluğuna veya farklı görüntüsüne aldanarak aldığınız ürün ün ucuzluğu ve modoko firmalarında gördüğünüz ürünlerin kalitesi archidecors’da.