İndirim!

430.00 395.00

Metal Sandalye Uta

Metal sandalye metal aksamın üzerindeki rahat oturum ve sırt bölümü ile rahatlık olarak oldukca tatmin edici bir tasarıma sahip, bu tasarımın altındaki titiz metal sandalye işçiliği ile çok şık bir sandalye olarak ortaya çıkıyor. Modern endüstiriyel tasarıma sahip sandalye ile LOFT tarzı mekanlara veya country dekorasyonların içinde kullanımı başarılı sonuçlar çıkaracaktır. Archidecors ayrıcalığı ile ürünler üzerinde kumaş ve doku değişikliği yapabilir siniz, peki bu ne anlama geliyor? Yukarıda endistüriyel bir tasarım olarak bahsettiğimiz ürün üzerinde yapacağınız değişiklikler ile ürünün tarzını değiştirebilir siniz. Nasıl mı ? Metal aksamı parlak sarı pirinç, oturum yeirinide kadife kumaş ile bitiridiğiniz de orta çıkan ürün Luxury, avangard tarzında olacaktır. Hayalinizdeki mekanları veya evleri tasarlarken iç mimarlarımız dan da bu konuda destek alabilirsiniz.

Metal sandalye de bu tarz değişiklikler ekstra maliyete neden olabilir, stok renkleri normal fiyat olarak verilmiştir.

 

+ Dekoratif ürünlere uygun temiz, borusan metal kullanılır.
+ Yemek ve toplantı masası için ideal yüksekliğe sahiptir
+ Yüksek kalitede Statik fırınlı, pütürlü boya.
+ Özel kalıplı tasarım
+ Yeri çizmesini önleyici aparat ile gelir.
+ 1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
+ Monte olarak adrese teslim edilir, kurulum gerektirmez.
+ Ürün Kalitesi TSE onaylı 1.kalite olup kanserojen madde içermez ve An-ti Bakteri yeldir.

Kategoriler:
Bu ürünü paylaş!
Image Unavailable
Derinlik

63 cm

Genişlik

46 cm

O. Yükseklik

46 cm

Yükseklik

85

Önemli: Archidecors birinci kalite üretim bandından üretimden online mobilya satışı yapan tek firmadır.

Ahşap Ürünler

(Kitaplıklar, Tv Üniteleri, Masalar, Yataklar)

Maun: Maun ürünlerde fırınlanmış gürgen, kayın , kiraz ağacı gibi farklı ve daha fazla matertaller ile çalışıyoruz, uzun yıllar kullanabileceğiniz antika niteliğini taşıyabilecek sağlamlıkta ürünler üretiyoruz.

Panel Ürünler: Şu an Archidecors da satılan ürünlerin hiçbirinde 3.sınıf(Sunta, Suntalam, Yongalam, Playwood, Kontrplak Light mdf vs.) gibi malzemeler kullanılmamaktadır. Panel ürünlerimizde yüksek yoğunlukta 1.Kalite MDF E1 Kalitesinde olup Kanserojen madde içermeyen ve Anti Bakteriyel malzemeler kullanıyoruz. Çok uzun yıllar kullanabileceğiniz, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı, su döküldüğünde iz bırakmaz ve yanmaya karşı dirençli ürünler üretiyoruz. Kulp ve menteşeler Alman hettich, İtalyan blum ve yerli samet marka ürünler ile Ürünlerimiz defalarca demonte edilip tekrar kurulduğunda bile eski sağlamlığını korumaktadır.

Kaplama: Archidecors kaplama kullanılan ürünlerinin %95 inde doğal(gerçek ağaç) kaplama kullanılır, üzerine yaptığımız kaplamalar özenle seçilir ve tamamen organiktir, yapay kaplama kullanılan durumlar tamamen fonksiyon ile ilgilidir Örneğin; çok geniş bir yüzey de kaplama kullanacağımızda doğal ağacın düzgün çıkmayacağı(budaklı, bozuk) yüzeylerde kullanılabilir ve müşteriye bu bildirilir.

Döşeme Ürünleri

(Koltuk, Puf, Sandalye vs.)

Archidecors İstanbul da 1.kaliteli ve yüksek kapasiteli koltuk üretim bandına sahip sayılı firmalarından dır. Uzun süre kullanımda koltuğunuzun ilk formunu ve kalitesini bozmaması için yüksek densite süngerler, kaliteli ve dayanıklı kumaş, demir ve fırınlamış gürgen ağacı iskelet kullanıyoruz. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş iskeleti, paslanmaz, masif veya krom ayakları ve bütünleştirilmiş tek parça yapısı ile formunu ve kalitesini uzun yıllar korur.

Teslimat:
İstanbul dışına normal şartlarda teslimat yapmıyoruz, İstanbul dışı siparişlerde teslimat ücreti fiyata artı olarak eklenir. Mobilya taşımak ciddi bir iştir, kapınıza kadar kadar gelen elemanlar Archidecors çalışanıdır ve muhattabınızdır, ürünü sadece bırakmaya gelmezler profesyonel şekilde kurulumunu da yaparlar.

Mobilya işinde işin her noktasının ayrı bir önemi vardır, bu önemli noktalardan biride teslimat ve montaj. Archidecors teslimat ağını kendi bünyesinde çalışan profesyonel deneyimli montör ve mobilyacılar ile oluşturmuştur, yani ürününüz kapınıza geldiğinde dahil karşınızda bir muhatap var ben bırakır giderim kargo düzeneğini kullanmıyoruz, mobilya yapmak bir iştir fakat mobilya satmak ciddi bir iştir. Kargo ile ulaşan ufak siparişlerinizde paketi hasarlara karşı kontrol etmeden kabul etmeyiniz.

Garanti:

Archidecors dan aldığınız ürünlerin tamamı 1 yıl firmamız tarafından garanti kapsamına hali hazırda alınmıştır fakat daha geniş garanti kapsamına aldığımız çok güvendiğimiz ürünlerimizde rekabet içinde garanti süreleri yükseltilmiştir, bunu bir örnekle açıklayalım sitemizde satılan çoğu koltuk 7 yıla kadar imzalı kaşe li garanti kağıdı ile birlikte gelir. Kumaş gibi açıkta ve belli materyaller, nasıl kullanacağınızı bilmediğimiz için garanti kapsamına girmemektedir.

7/24 Destek:
1.kalite ve en kaliteli ürünleri sizlere sunma vizyonumuz, e-ticaret değil mobilya işini 28 yıldır kusursuz bir şekilde yapan Archidecors %100 memnun müşteri hedefi ile sadece satış öncesi değil satın aldıktan sonra bir ürün değil, bir hizmet satın aldığınızı anlayacaksınız.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Metal Sandalye Uta” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Metal Sandalye Uta

Ad Soyad*
Telefon*
Email*
Ürün Adı
Mesajınız