İndirim!

4,200.00 3,850.00

Geo Dresuar No:2

Geo dresuarın 2. nesil ürünü olan geo no:2 de amerikan cevizi ve siyah parlak lake kullanılmıştır. Çekmecelerinin altında ki fugalar da mermer ile mükemmel bir şıklık kazandırılmış ve ortaya No:2 çıkmıştır. Modern dresuar modelimiz geo no:2 birinci nesil geo nun geliştirilmiş versiyonu olarak karşımıza çıkıyor, bu ceviz dresuar da öne çıkan özellik mermer fuga sı ve değiştiren ölçüleri ürünün çekmecelerinin altında boylu boyunca uzanan bir mermer fuga gözüküyor bu fuga “tabacco brown” mermerinden, son derece düzgün şekilde yerleşimi ile ortaya muhteşem bir ürün çıkartıyor. Modern Dresuar Geo No:2 Sadece Archidecors da. Bir diğer değişiklik ise yuvarlak aynaları, geo modern dresuar da elips olan aynalar dresuarın ölçülerinin de küçülmesi ile 3 yerine tek ve büyük bir aynaya bırakıyor.

+ Monte olarak adrese teslim edilir, kurulum gerektirmez.
+ Doğal ağaç kaplama (amerikan ceviz)
+ Salon veya ara için ideal.
+ Siyak parlak lake boya ayaklar ve ayna çerçeveleri.
+ Fugasında (çekmece altında) mermer bir şerit geçmektedir.
+ 1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
+ %100 naturel Archidecors cila uygulaması (Kanserojen madde içermez Sadece Archidecors’da.)
+ Üzerine cam veya Mermer opsiyonu.
+ Stoplu çekmece sistemi sessiz çalışır ve çarpmaz.
+ Amerikan ceviz üst taba.
+ Ürün Kalitesi TSE onaylı 1.kalite olup kanserojen madde içermez ve An-ti Bakteri yeldir.

Bu ürünü paylaş!
Image Unavailable
Genişlik

180cm

Derinlik

47cm

Yükseklik

90cm

Önemli: Archidecors birinci kalite üretim bandından üretimden online mobilya satışı yapan tek firmadır.

Ahşap Ürünler

(Kitaplıklar, Tv Üniteleri, Masalar, Yataklar)

Maun: Maun ürünlerde fırınlanmış gürgen, kayın , kiraz ağacı gibi farklı ve daha fazla matertaller ile çalışıyoruz, uzun yıllar kullanabileceğiniz antika niteliğini taşıyabilecek sağlamlıkta ürünler üretiyoruz.

Panel Ürünler: Şu an Archidecors da satılan ürünlerin hiçbirinde 3.sınıf(Sunta, Suntalam, Yongalam, Playwood, Kontrplak Light mdf vs.) gibi malzemeler kullanılmamaktadır. Panel ürünlerimizde yüksek yoğunlukta 1.Kalite MDF E1 Kalitesinde olup Kanserojen madde içermeyen ve Anti Bakteriyel malzemeler kullanıyoruz. Çok uzun yıllar kullanabileceğiniz, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı, su döküldüğünde iz bırakmaz ve yanmaya karşı dirençli ürünler üretiyoruz. Kulp ve menteşeler Alman hettich, İtalyan blum ve yerli samet marka ürünler ile Ürünlerimiz defalarca demonte edilip tekrar kurulduğunda bile eski sağlamlığını korumaktadır.

Kaplama: Archidecors kaplama kullanılan ürünlerinin %95 inde doğal(gerçek ağaç) kaplama kullanılır, üzerine yaptığımız kaplamalar özenle seçilir ve tamamen organiktir, yapay kaplama kullanılan durumlar tamamen fonksiyon ile ilgilidir Örneğin; çok geniş bir yüzey de kaplama kullanacağımızda doğal ağacın düzgün çıkmayacağı(budaklı, bozuk) yüzeylerde kullanılabilir ve müşteriye bu bildirilir.

Döşeme Ürünleri

(Koltuk, Puf, Sandalye vs.)

Archidecors İstanbul da 1.kaliteli ve yüksek kapasiteli koltuk üretim bandına sahip sayılı firmalarından dır. Uzun süre kullanımda koltuğunuzun ilk formunu ve kalitesini bozmaması için yüksek densite süngerler, kaliteli ve dayanıklı kumaş, demir ve fırınlamış gürgen ağacı iskelet kullanıyoruz. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş iskeleti, paslanmaz, masif veya krom ayakları ve bütünleştirilmiş tek parça yapısı ile formunu ve kalitesini uzun yıllar korur.

Teslimat:
İstanbul dışına normal şartlarda teslimat yapmıyoruz, İstanbul dışı siparişlerde teslimat ücreti fiyata artı olarak eklenir. Mobilya taşımak ciddi bir iştir, kapınıza kadar kadar gelen elemanlar Archidecors çalışanıdır ve muhattabınızdır, ürünü sadece bırakmaya gelmezler profesyonel şekilde kurulumunu da yaparlar.

Mobilya işinde işin her noktasının ayrı bir önemi vardır, bu önemli noktalardan biride teslimat ve montaj. Archidecors teslimat ağını kendi bünyesinde çalışan profesyonel deneyimli montör ve mobilyacılar ile oluşturmuştur, yani ürününüz kapınıza geldiğinde dahil karşınızda bir muhatap var ben bırakır giderim kargo düzeneğini kullanmıyoruz, mobilya yapmak bir iştir fakat mobilya satmak ciddi bir iştir. Kargo ile ulaşan ufak siparişlerinizde paketi hasarlara karşı kontrol etmeden kabul etmeyiniz.

Garanti:

Archidecors dan aldığınız ürünlerin tamamı 1 yıl firmamız tarafından garanti kapsamına hali hazırda alınmıştır fakat daha geniş garanti kapsamına aldığımız çok güvendiğimiz ürünlerimizde rekabet içinde garanti süreleri yükseltilmiştir, bunu bir örnekle açıklayalım sitemizde satılan çoğu koltuk 7 yıla kadar imzalı kaşe li garanti kağıdı ile birlikte gelir. Kumaş gibi açıkta ve belli materyaller, nasıl kullanacağınızı bilmediğimiz için garanti kapsamına girmemektedir.

7/24 Destek:
1.kalite ve en kaliteli ürünleri sizlere sunma vizyonumuz, e-ticaret değil mobilya işini 28 yıldır kusursuz bir şekilde yapan Archidecors %100 memnun müşteri hedefi ile sadece satış öncesi değil satın aldıktan sonra bir ürün değil, bir hizmet satın aldığınızı anlayacaksınız.

Açıklama

Aşağıdaki metin teknik bir deneme içindir ürün ile ilgili herhangi bir bilgi içermemektedir.

Önce onlar yayımlanan avcılar kendi mızrak mısır aile sürüsü, ve o üçüncü şey, mücevheri uyarır grubu düzenledi: grafit çubuk ile bir Zebco balıkçılık makarası. Bu öldüren avcı farelerin çoğunu içerir olacak. Satış personeli ve yarışmalar performansı ve sonuçları üzerinde herhangi bir gerçek etkisi konusunda bir tartışma her zaman vardır. Onlar olsaydı bunu yapmayın. Sadece kamu böyle bir gezi veya bir yolculuk gibi bir mali ödül, rekabet, ama farelerin daha çok bu önemli rolü elinde öldürüldü, inan bana. Ne için? Bay Harris, o ne istediğini ve grup onları daha istiyorum yapmak için her kişiyi motive ne buldum. Kazananlar Zebco çubuk katılmak ve kimseyle reel zorunda değilsiniz. Onlar denemek için eğlenceli yapmak zorunda, ve kazanmak için oldu.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Geo Dresuar No:2” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Geo Dresuar No:2

Ad Soyad*
Telefon*
Email*
Ürün Adı
Mesajınız