Stansfield Yatak Odası

Ceviz yatak odası takımı stansfield sadece Archidecors’da. Bu özel ürün ceviz işçiliğinin titiz ellerde özenle işlenmesi ile oluşmuş bir tasarım objesidir. Üründe Yatak kısmı havuz sistemine sahip olup yatak başı ile yekpare olarak monte edilir. Bu şık yatak başı yumuşak dokunuşlu özel bir kumaş ile kaplanmıştır. Klasik geleneğin aksine yatağın baş kısmında kapitone değil kendine has modern desenler kullanılmıştır, yatak başının çerçevesi içeri doğru pah yaparak tasarımını bütünler ve tamamlar. Bu pahlar komodinler ve şifoniyeri de aynı tasarımı devam ettirerek yatak odası takımını oluştururlar. Yatak sistemi baza ya uygun değildir baza tasarımın yere kadar kapalı şekilde olması gerekmektedir. Ürün dolap iç tasarımı müşteri isteklerine göre yeniden tasarlanabilir.

Üretici firma olmanın verdiği avantaj ile Archidecors ürünler üzerinde çoğu değişikliği mümkün kılar, renk ölçü ve tasarımlarına müdahale ederek hayalinizde ki sizi anlatan ürünlere ulaşabilir veya ürünler üzerinde değişiklikler yapabilir siniz. Bu ürün üzerindeki güncel opsiyonlarınızı öğrenmek için müşteri temsilciniz ile irtibata geçebilir veya bir iç mimari destek alabilir siniz. Tüm yatak odası takımlarımızı görmek için tıklayın.

+ Yatak Boyu 2 kişilik yatak için.
+ Başlık kumaş döşeme orta sertlikte sünger ile.
+ Baza ya uygun değil.
+ Amerikan ceviz.
+ 1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
+ %100 naturel Archidecors cila uygulaması.
+ Dolap kapakları ında bronz ayna (opsiyonel).
+ Ürün Kalitesi TSE onaylı 1.kalite olup kanserojen madde içermez.
+ İskelet Malzemesi fırınlanmış ağaçdan üretilmiştir.
+ A Kalite doğal gerçek ağaç kaplama
+ Ham ağaç dokusu.

Bu ürünü paylaş!
Derinlik

Yatak: 200cm Komdin: 50cm Şifonyer: 50cm

Genişlik

Yatak: 160cm Komdin: 70cm Şifonyer: 130cm

Yükseklik

Yatak: —cm Komdin: 50cm Şifonyer: 85cm

Önemli: Archidecors birinci kalite üretim bandından üretimden online mobilya satışı yapan tek firmadır.

Ahşap Ürünler

(Kitaplıklar, Tv Üniteleri, Masalar, Yataklar)

Maun: Maun ürünlerde fırınlanmış gürgen, kayın , kiraz ağacı gibi farklı ve daha fazla matertaller ile çalışıyoruz, uzun yıllar kullanabileceğiniz antika niteliğini taşıyabilecek sağlamlıkta ürünler üretiyoruz.

Panel Ürünler: Şu an Archidecors da satılan ürünlerin hiçbirinde 3.sınıf(Sunta, Suntalam, Yongalam, Playwood, Kontrplak Light mdf vs.) gibi malzemeler kullanılmamaktadır. Panel ürünlerimizde yüksek yoğunlukta 1.Kalite MDF E1 Kalitesinde olup Kanserojen madde içermeyen ve Anti Bakteriyel malzemeler kullanıyoruz. Çok uzun yıllar kullanabileceğiniz, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı, su döküldüğünde iz bırakmaz ve yanmaya karşı dirençli ürünler üretiyoruz. Kulp ve menteşeler Alman hettich, İtalyan blum ve yerli samet marka ürünler ile Ürünlerimiz defalarca demonte edilip tekrar kurulduğunda bile eski sağlamlığını korumaktadır.

Kaplama: Archidecors kaplama kullanılan ürünlerinin %95 inde doğal(gerçek ağaç) kaplama kullanılır, üzerine yaptığımız kaplamalar özenle seçilir ve tamamen organiktir, yapay kaplama kullanılan durumlar tamamen fonksiyon ile ilgilidir Örneğin; çok geniş bir yüzey de kaplama kullanacağımızda doğal ağacın düzgün çıkmayacağı(budaklı, bozuk) yüzeylerde kullanılabilir ve müşteriye bu bildirilir.

Döşeme Ürünleri

(Koltuk, Puf, Sandalye vs.)

Archidecors İstanbul da 1.kaliteli ve yüksek kapasiteli koltuk üretim bandına sahip sayılı firmalarından dır. Uzun süre kullanımda koltuğunuzun ilk formunu ve kalitesini bozmaması için yüksek densite süngerler, kaliteli ve dayanıklı kumaş, demir ve fırınlamış gürgen ağacı iskelet kullanıyoruz. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş iskeleti, paslanmaz, masif veya krom ayakları ve bütünleştirilmiş tek parça yapısı ile formunu ve kalitesini uzun yıllar korur.

Teslimat:
İstanbul dışına normal şartlarda teslimat yapmıyoruz, İstanbul dışı siparişlerde teslimat ücreti fiyata artı olarak eklenir. Mobilya taşımak ciddi bir iştir, kapınıza kadar kadar gelen elemanlar Archidecors çalışanıdır ve muhattabınızdır, ürünü sadece bırakmaya gelmezler profesyonel şekilde kurulumunu da yaparlar.

Mobilya işinde işin her noktasının ayrı bir önemi vardır, bu önemli noktalardan biride teslimat ve montaj. Archidecors teslimat ağını kendi bünyesinde çalışan profesyonel deneyimli montör ve mobilyacılar ile oluşturmuştur, yani ürününüz kapınıza geldiğinde dahil karşınızda bir muhatap var ben bırakır giderim kargo düzeneğini kullanmıyoruz, mobilya yapmak bir iştir fakat mobilya satmak ciddi bir iştir. Kargo ile ulaşan ufak siparişlerinizde paketi hasarlara karşı kontrol etmeden kabul etmeyiniz.

Garanti:

Archidecors dan aldığınız ürünlerin tamamı 1 yıl firmamız tarafından garanti kapsamına hali hazırda alınmıştır fakat daha geniş garanti kapsamına aldığımız çok güvendiğimiz ürünlerimizde rekabet içinde garanti süreleri yükseltilmiştir, bunu bir örnekle açıklayalım sitemizde satılan çoğu koltuk 7 yıla kadar imzalı kaşe li garanti kağıdı ile birlikte gelir. Kumaş gibi açıkta ve belli materyaller, nasıl kullanacağınızı bilmediğimiz için garanti kapsamına girmemektedir.

7/24 Destek:
1.kalite ve en kaliteli ürünleri sizlere sunma vizyonumuz, e-ticaret değil mobilya işini 28 yıldır kusursuz bir şekilde yapan Archidecors %100 memnun müşteri hedefi ile sadece satış öncesi değil satın aldıktan sonra bir ürün değil, bir hizmet satın aldığınızı anlayacaksınız.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Stansfield Yatak Odası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Stansfield Yatak Odası

Ad Soyad*
Telefon*
Email*
Ürün Adı
Mesajınız