eskitme-pirinç-sehpa-telgen2
#pirinç #sehpa #eskitmepirinç #mobilya #interior #decoration#pirinç #sehpa #eskitmepirinç #mobilya #istanbul

2,250.00

Eskitme Pirinç Sehpa Tel

Eskitme pirinç sehpa modeli tel, tüm ürünler gibi sadece Archidecors da ve 1.kalite üretim standartlarına uyularak prinç finish ile kusursuz güzellikte bir üründür. Kullanması ustalık ve yüksek kaliteli işçilik gerektiren pirinç Archidecors üretimi ile usta ellerden 1.kalite olarak kapınıza kadar gelir. Ürünler üzerinde çoğu değişikliği mümkün kılan Archidecors bu pirinç sehpa modelinde de bağzı değişikliklere imkan veriyor mesela cam üst tabası yerine mermer kullanabilir ve ortaya çok şık bir pirinç sehpa çıkartabilirsiniz, mermer sehpa kullanımından dolayı maliyetler artacaktır, maliyetler i,çin satış temsilciniz ile irtibat kurabilir aklınıza takılanları ona sorabilirsiniz.

Tel sehpa ürünü şık görünümü ve ferah tel yapısı ile tasarımını ön plana çıkartıyor, metal aksamında farklı materyeller deneye bilir zevkinizi yansıtan özel bir ürün ortaya çıkartabilir siniz.

 

Pirinç Orta Sehpa Tel Özellikleri

+Ölçüler: Genişlik: 110 cm Yükseklik:40
+Eskitme pirinç.
+1.kalite metal işçiliği.
+8 gen üst taba.
+Cam veya Mermer opsiyonu.
+ Monte olarak adrese teslim edilir.
+ Dekoratif ürünlere uygun temiz, borusan metal kullanılır.
+ 1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
+ Cam veya Mermer opsiyonu.
+ Ürün Kalitesi TSE onaylı , 1.kalite olup kanserojen madde içermez.

Genişlik

110cm

Yükseklik

40cm

Önemli: Archidecors birinci kalite üretim bandından üretimden online mobilya satışı yapan tek firmadır.

Ahşap Ürünler

(Kitaplıklar, Tv Üniteleri, Masalar, Yataklar)

Maun: Maun ürünlerde fırınlanmış gürgen, kayın , kiraz ağacı gibi farklı ve daha fazla matertaller ile çalışıyoruz, uzun yıllar kullanabileceğiniz antika niteliğini taşıyabilecek sağlamlıkta ürünler üretiyoruz.

Panel Ürünler: Şu an Archidecors da satılan ürünlerin hiçbirinde 3.sınıf(Sunta, Suntalam, Yongalam, Playwood, Kontrplak Light mdf vs.) gibi malzemeler kullanılmamaktadır. Panel ürünlerimizde yüksek yoğunlukta 1.Kalite MDF E1 Kalitesinde olup Kanserojen madde içermeyen ve Anti Bakteriyel malzemeler kullanıyoruz. Çok uzun yıllar kullanabileceğiniz, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı, su döküldüğünde iz bırakmaz ve yanmaya karşı dirençli ürünler üretiyoruz. Kulp ve menteşeler Alman hettich, İtalyan blum ve yerli samet marka ürünler ile Ürünlerimiz defalarca demonte edilip tekrar kurulduğunda bile eski sağlamlığını korumaktadır.

Kaplama: Archidecors kaplama kullanılan ürünlerinin %95 inde doğal(gerçek ağaç) kaplama kullanılır, üzerine yaptığımız kaplamalar özenle seçilir ve tamamen organiktir, yapay kaplama kullanılan durumlar tamamen fonksiyon ile ilgilidir Örneğin; çok geniş bir yüzey de kaplama kullanacağımızda doğal ağacın düzgün çıkmayacağı(budaklı, bozuk) yüzeylerde kullanılabilir ve müşteriye bu bildirilir.

Döşeme Ürünleri

(Koltuk, Puf, Sandalye vs.)

Archidecors İstanbul da 1.kaliteli ve yüksek kapasiteli koltuk üretim bandına sahip sayılı firmalarından dır. Uzun süre kullanımda koltuğunuzun ilk formunu ve kalitesini bozmaması için yüksek densite süngerler, kaliteli ve dayanıklı kumaş, demir ve fırınlamış gürgen ağacı iskelet kullanıyoruz. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş iskeleti, paslanmaz, masif veya krom ayakları ve bütünleştirilmiş tek parça yapısı ile formunu ve kalitesini uzun yıllar korur.

Teslimat:
İstanbul dışına normal şartlarda teslimat yapmıyoruz, İstanbul dışı siparişlerde teslimat ücreti fiyata artı olarak eklenir. Mobilya taşımak ciddi bir iştir, kapınıza kadar kadar gelen elemanlar Archidecors çalışanıdır ve muhattabınızdır, ürünü sadece bırakmaya gelmezler profesyonel şekilde kurulumunu da yaparlar.

Mobilya işinde işin her noktasının ayrı bir önemi vardır, bu önemli noktalardan biride teslimat ve montaj. Archidecors teslimat ağını kendi bünyesinde çalışan profesyonel deneyimli montör ve mobilyacılar ile oluşturmuştur, yani ürününüz kapınıza geldiğinde dahil karşınızda bir muhatap var ben bırakır giderim kargo düzeneğini kullanmıyoruz, mobilya yapmak bir iştir fakat mobilya satmak ciddi bir iştir. Kargo ile ulaşan ufak siparişlerinizde paketi hasarlara karşı kontrol etmeden kabul etmeyiniz.

Garanti:

Archidecors dan aldığınız ürünlerin tamamı 1 yıl firmamız tarafından garanti kapsamına hali hazırda alınmıştır fakat daha geniş garanti kapsamına aldığımız çok güvendiğimiz ürünlerimizde rekabet içinde garanti süreleri yükseltilmiştir, bunu bir örnekle açıklayalım sitemizde satılan çoğu koltuk 7 yıla kadar imzalı kaşe li garanti kağıdı ile birlikte gelir. Kumaş gibi açıkta ve belli materyaller, nasıl kullanacağınızı bilmediğimiz için garanti kapsamına girmemektedir.

7/24 Destek:
1.kalite ve en kaliteli ürünleri sizlere sunma vizyonumuz, e-ticaret değil mobilya işini 28 yıldır kusursuz bir şekilde yapan Archidecors %100 memnun müşteri hedefi ile sadece satış öncesi değil satın aldıktan sonra bir ürün değil, bir hizmet satın aldığınızı anlayacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

“Eskitme Pirinç Sehpa Tel” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eskitme Pirinç Sehpa Tel

Ad Soyad*
Telefon*
Email*
Ürün Adı
Mesajınız