Yemek Odası

Yemek odası modelleri  ve diğer tüm ürünlerimiz yüksek kalite standartları gereği 1.sınıf malzemeler kullanılarak el işçiliği ile üretilmektedir. Archidecors üretim atölyesi  ile ürünler üzerinde iç mimarlarımızdan destek alarak renk, ölçü ,malzeme gibi dilediğiniz  değişikliği yapabilir , kendi zevkinize göre  size özel tasarım yemek odasını oluşturabilirsiniz.

Üstün kalite standartlarında 1986 ‘dan beri üretim yapan atölyemiz müşteri memnuniyetini arttırmak  amacı ile aracısız uygun fiyatlar ile sizlere direkt hizmet vermektedir. İtalyan tarzı modern yemek odası takımları ve yine sandalye ve konsolları seçeneklerimiz bulunmaktadır, yemek odası modellerimizi takım halinde inceleyebilir veya aşağıdan kategorilere ayırarak konsol,masa, sandalye olarak inceleyebilirsiniz.

Avrupa Birliği standartlarında  A++ puanına uygun uygulamalar ile antika niteliği taşıyacak değerde üretilen mobilyalarınız ile doğa ve sanatın  huzur veren  eşsiz duygusunu evinizde hissederken sizde bu hikayenin bir parçası olacaksınız.

↓ Kategoriler

↓ Son Eklenenler