Yatak Odası

Yatak odası modelleri ve tüm ürünlerimizde yüksek kalite standartlarımızı her ürün kategorisinde uygulamaya devam ediyoruz. Modern yatak odası modellerimiz 1.sınıf malzemeler kullanılarak el işçiliği ile üretilmektedir. Tüm mobilyalarımız antika niteliğini taşıyacak sağlamlıkta olup  evinize hayat vermektedir. Doğal gerçek ağaç yüzeyler İtalyan sayarlak boyalar ve İtalyan blum veya Alman Hettich çalışan mekanizmalar ile defalarca sökülüp takılsa bile ilk günkü  kalitesini korumaktadır .İtalyan tarzı modern yatak odası takımları ve yine bu tarzın komidin ve dresuarlarını inceleyebilirsiniz .

Yatak odası modellerimizi takım halinde inceleyebilir veya komodin, makyaj masası vs. kategorilere ayırarak daha çok parçaya göz atabilirsiniz. Blog bölümümüz de yatak odası alırken dikkat edilmesi gerekenler yazımızı bularak daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz

Unutmayın ! Archidecors üretici firma olma özelliği ile ürünler üzerinde çoğu değişikliği mümkün kılar bunların içinde ceviz kaplama bir yatak odasını venge yaptırmak, ölçüleri değiştirmek den kumaş değişikliğine kadar bir çok seçenek bulunuyor seçenekleriniz için satış temsilciniz ile irtibata geçebilirsiniz. Huzur veren bir evin ilk gereksinimi olan doğru yerleşim ve dekorasyon için iç mimari destek seçeneğinizi de unutmayın.

↓ Kategoriler

 

↓ Son Eklenenler