TV Ünitesi

Archidecors tv ünitesi modelleri kişiye özel olarak üretilir, en güncel tasarımlar odak noktası kullanış ve fonksiyon olarak tasarlanır, yaşamını kolaylaştıracak bu ürünler fabrikasyon veya ucuz malzeme ile değil tamamen birinci sınıf malzeme ve kişiye özel üretilmektedir. Bütün ürünlerde olduğu gibi teslimatı ve montajı ücretsiz ve işin ehli kişiler tarafından yapılmaktadır, konu mobilya olunca taşıması ve kurulumu önemli ve hassas bir işlemdir. Koltuklarda, deri kaplama, ya da kaplama ve çelik yapıların farklı, bizim ekipman uzman hızlı bir şekilde memnun bırakacak bir tasarım oluşturmak. Lerimizle araba döşeme etrafınızdaki tadı sunan, konforlu oturum sağlar. Bizim alanında deneyimli profesyonellerden oluşan ekibi ve siz değerli klientov. Interer otomatik kalite döşeme için hızlı ve güvenilir hizmet sunmak ve tasarım iç tasarım tamamlayabilirsiniz, renkleri kendini tasvir seçebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo + Kurulum
Mobilya taşımacılığı uzmanlık gerektiren bir iştir ve Archidecors bu hizmeti kendi profesyonel kadrosu ile ücretsiz olarak vermektedir, aracı firma olmaksızın bitmiş ürünlerinizi kapınıza kadar teslim eder ve montajını yapar, mobilya ciddi bir iştir her aşamasında tecrübeli kişilerin yer alması gerekir.

Ölçü ve Renk Değişikliği
Archidecors ürünleri fabrikasyon veya ucuz malzemeler ile değil kişiye özel ve yüksek kalitede üretilmektedir, siparişinizi evinize uyacak özel ölçülerde sipariş verebilir, farklı ürünler ile uyum sağlayacak şekilde renklerini değiştirebilirsiniz çoğu ölçü ve renk fiyat farkı yaratmamakla beraber fiyat farkını ekstirem ölçüler ve renkler yaratmaktadır, hemen ölçünüzü belirleyin ve online tv ünitesi siparişinizi verin