Koltuk Modelleri


Koltuk; Modern, Klasik takımı modelleri archidecors’da 1. kalite ürünlere %70 ‘e varan indirimler ile sahip olun, archidecors’a özel bu hizmet şekli sizi memnun bir müşterimiz yapmak için tamamen size göre şekillenmiştir, sınırsız kumaş seçimi ölçü değişimi, ayak renk seçenekleri gibi opsiyonlar ile ürününüzü kişisel bir şekilde ürettirip fırsat fiyata sahip olacaksınız.
Sınırsız Kumaş Seçimi

Archidecors’da koltuk modellerinin neredeyse tamamında, istediğiniz kumaş ile kaplayabilir, özel sipariş verebilirsiniz. Bunun için hafta içi mağazamıza gelip yüksek kaliteli özel seçilmiş kumaş kataloglarımızı görebilir işin uzmanlarından fikir alabilirsiniz.
Koltuk Ölçü değişimi

Ölçü değişimi archidecors’un vizyonu gereği çoğu modelde müşterilerine sunduğu bir opsiyondur, çoğu koltuk modellerimizde ölçü değişmektedir, değişmeyen modellerimiz, tasarımınını el vermemesi nedeni ile veya maliyet artması nedeni ile değişmemektedir. Archidecors’dan koltuk takımı modelleri modern, retro klasik ve kaliteli ürün pirensibinden taviz vermeden size sunduğumuz ürün yelpazesinde koltuklarımız önemli bir yer tutmaktadır ürünlerin hemen hemen hepsi gaanti kapsamında ve 1.sınıf malzeme ile üretilmektedir. Archidecors un bir özelliği olan kişiye ve mekana özel üretim yapmak, burada da karşınıza çıkıyor koltuklarda boylarını evinize göre uygun sipariş verebilir ve istediğiniz kumaş ile kaplayabilirsiniz.