Berjer

berjer-modelleri-fiyatları-02
Berjer modelleri ve berjer fiyatlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz, sizin için seçtiğimiz ve derlediğimiz bu özel koleksiyona üretimden satış gibi fiyatlara yüksek kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz, sınırsız kumaş seçeneklerinden bir tanesini seçin ve siparişinizi hemen verin. Ayrıca archidecors berjer modellerinde cüzi ek fiyatlara berjer koltuğunuzda çeşitli değişiklikler yapma imkanı sunar bunların içinde ayak renklerini evdeki mobilyanız a uygun şekilde değiştirmek, berjer koltuğunuzun yanında koltuğunuzun üstüne koymak için ek kırlent yapımı gibi seçenekler bulunuyor. Modellerimizi görmeniz onlara oturmanız ve rahatlıklarına bakmanız önemli bir unsurdur müşterilerimiz onları görmek ve yerinde sipariş vermek isterler fakat sizlere daha az maliyetler ile kaliteli ürünleri satma amacında, olduğumuz için bir mağazamız yok, bir mağazanın maliyetleri bu berjerlere yüklense fiyatları çok daha yüksek olurdu bu yüzden anlayış göstereceğiniz umuyoruz, eğer bir benzerini bile gördüyseniz bir yerde bizim ürünlerimizin her zaman 1. kalite olduğunu unutmayın Archidecors felsefesi gereği hiçbir 2.kalite ürün satmaz!

Kumaş Seçenekleri ?
Berjer modellerimizi istediğiniz kumaş ile kaplatabilirsiniz, üretimden nakliyeye kadar bütün ekibimiz mobilya konusunda deneyimli ve bilgi sahibidir mobilyanın nakliyesi de başlı başına bir iş koludur ve işin ehilleri tarafından yapılmazsa istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu konuda da archidecors a güvenebilir ve siparişinizi verdikten

Kalite ?
Arçhidecors tüm ürün ve hizmetlerinde olduğu gibi kalite iddiasını orijinal berjer modellerinde de devam ettirmektedir, orijinal alacağınız ürünler İstanbul da ve en yüksek kalite standartlarında üretilmektedir, alışverişinizi yapabilir ve gönül rahatlığı ile teslimat gününüzü bekleyebilirsiniz projelerinizde gözünüz arkada kalmaz güvenilir bir partner ile yolunuza devam edebilirsiniz.