Öncelikle merhabalar ve böyle bir yazı hazırlamamızın nedenine değinelim kısaca, müşterilerimiz mobilya almak için yola çıktıklarında ne kadar hazır olanları var ise bir o kadar da hiç hazırlık yapmadan gelenler de var. Archidecors verdiği iç mimari hizmet sayesinde eviniz ile ilgili tüm detayları kendi topluyor ve yardımcı oluyor. Peki ne gibi aksaklıklar çıkabilir ve gereç listelerine bir göz atalım gelin

Yanınızda Bulunsun

  • Oda ölçüleri
  • Mekanın fotoğrafları
  • Tavan yüksekliği
  • Metre

 
Bunlar yanınızda ise herhangi bir aksaklık çıkmayacaktır, örneğin modoko da çoğu firma bir ev plan yerleşimi hizmeti sunar, ev ölçüleriniz ile gittiğinizde odanıza eşyaları yerleştirileceklerdir. Fakat bunu çoğu zaman satış için yaptıklarından her yere değil de satın almaya karar verdiğiniz yere bu işi yaptırabilirsiniz.

Ben Sadece Tv Ünitesi Alacağım

O zaman tv ünitesini koyacağınız yeri belirleyin (veya koltuk vs.) evde bir metre yardımı ile gözetleyerek ölçü aralığına evden çıkmadan karar verin, böylelikle kolayca sevdiğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Alınmaması gerekenler serisine de mutlaka dikkatlice bakınız.
Alınmaması gerekenler

  • Huysuz Kaynana & Kayınvalide
  • Gereksiz Kalabalık kişiler
  • Mini etek gibi özel giysiler
  • Yaramaz çocuklar

Yukarıdakilerden herhangi biri sağlıklı seçim yapmanızı güçleştirecek ve ortaya rahatsız bir sonuç çıkaracaktır. Burada özellikle belirtmek istediğimiz ilk madde genç çiftler mutlaka ön elemeyi yapıp alacakları yere karar verip sadece satın almaya gelirken aileyi getirirlerse çok daha mutlu şekilde bitecektir. Fazla kalabalık gereksiz fikirler çıkartır ve kafa karıştırabilir, mini etek ile merdiven çıkmak alçak koltuklara oturmak zorlaşabilir.
Yaramaz çocuklara ayrı bir parantez açıyoruz 🙂 eşya kırıyorlar dekora zarar veriyorlar, mobilya mağazası çocuklara çok sıkıcı geldiğinden kolaylıkla isyan ve direniş çıkartabiliyorlar.
Okuyan herkese teşekkürler,  aklınıza takılan bir şey olursa sormaktan çekinmeyin yorumlarınız bizim için önemli.