METAL VİTRİN TRENDİ ve EN İYİ ÖRNEKLERİ

VİTRİN EVLERDE NEDEN ÖNEMLİDİR?

Vitrin kullanımı. Evlerde depolamanın görsel kadar önemli olduğu günümüzde oldukça rağbet gören en önemli ev aksesuarlarından biri. Metal vitrin modelleri bu iki ihtiyacı da karşılıyor. Hem şık hem de depolama alanı işleviyle metal vitrinler bugün herkesin evinde görmek isteyeceği şık bir aksesuar.  Çoğu insan evinde kalabalık bir görüntüden haz etmez. Evde bulunan her eşyanın illa ki bir işlevi olması gerekmez ancak küçük evler için bazen durum farklılaşabiliyor. Burda bahsettiğimiz hem gözümüze hitap edecek hem de bizi rahatlatacak bir mobilya örneği.

Vitrinler işte bu noktada ihtiyacımızı karşılayan bir mobilya örneği. Yukarıda görmüş olduğumuz örnekteki gibi normalde etrafta dursa bizi rahatsız edecek çoğu eşya, böyle bir vitrin sayesinde göze hitap eden oldukça şık bir detaya dönüşmüş durumda. Kalabalık görünümden uzak,aynı zamanda elegant bir görünüm isteyen çoğu kullanıcının tercihi böyle bir görünümden yana oluyor.

Gördüğünüz gibi bazen insanın hep gözünün önünde olmasını isteyebileceği şeyleri de bir araya toplayarak bulunduğu mekanı oldukça keyif veren bir köşeye dönüştürebiliyor.

 

Bulunduğu mekanı da bir anda bambaşka bir havaya büründürebiliyor.

 

EVİME EN UYGUN METAL VİTRİNİ NASIL SEÇEBİLİRİM?

Bu gibi dekorasyon öğelerini evinizin dekorasyonunda kullanmak için, bir uzman göze danışmanızda büyük fayda olacaktır. Bu tip mobilyalar doğru yerde doğru şekilde kullanılmadığı takdirde sizin için hayal kırıklığı yaratabilir. Sizin istediğinizin aksine evinizde kalabalık bir görüntü de oluşturabilir. Bunun için bu işi yıllardır her müşterisinin evini kendi eviymiş gibi görüp, o ev için en doğru mobilyaları seçmeyi bir etik haline getiren Archidecors’a güvenebilirsiniz.

Aklınıza takılan bir şeyler sormak isterseniz yorumlarınızı bekliyorum! Unutmayın yaşadığımız yerlerin insan pisikolojisi üzerindeki etkileri çok büyük, güzel ve düzgün dekore edilmiş fazlalıklardan arınmış bir yaşam alanının üzerinizdeki olumlu etkisine şaşıracaksınız..

YAZAR : İÇ MİMAR TUĞBA KORKMAZ

Yorum YapIn, Uzman Cevaplasın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.