Metal Ayaklı Yemek Masası “Scorp”

Metal ayaklı yemek masası modelimiz scorp İtalyan bir firmanın tasarımı olup Türkiye de sadece Archidecors tarafından üretilmektedir bu özel tasarım 4 ayağın birbirine akıllı bir şekilde alt merkezden bağlanması ilke oluşur kaynak izlerini yok etmek için olabildiğince bağlantı elemanları kullanılmıştır, lazer kesim ayakları pürüzsüz ve kaliteli bitim sağlayarak 1.kalite kaynak işçiliğimiz ile iz kalmadan monte edilir. Metal parçalar da sunduğumuz tüm opsiyonlar bu masa için de geçerlidir.  Masa tek parça halinde teslim edilir montaj gerektirmez metal ayak yemek masası modellerine son derece güncel bir tasarım ve ahenk ile cevap veren scorp da tasarımı gereği çok küçük ölçülere inmez ve her ölçüye giremez. Ölçüler bölümde ürün ölçüsünü bulabilirsiniz.

Metal ayaklı yemek masası Scorp un som metal dir, yani içleri dolu güçlü yapısı sayesinde üzerinde mermer gibi ağır materyalleri de taşıyabilir, statik renk seçeneklerini kullanabileceğiniz ayaklarında son zamanlarda moda olan ham metal dokuyu da tercih edebilirsiniz. Metal ayak masa scorp tasarımının getirdiği ayak avantajı sayesinde masa yüzeyü komple kullanılabilir durumdadır. ayaklar oturanlara herhangi bir engel yaratmaz, bu özelliği sayesinde sıradan ayak modellerine göre scorp metal ayaklı masa çok daha verimli bir oturum ve servis alanı sunar.

 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Açıklama

Metal Ayaklı Yemek Masası

Monte olarak adrese teslim edilir, kurulum gerektirmez.
Dekoratif ürünlere uygun temiz, borusan metal kullanılır.
Lazer kesim
2 farklı boyda üretilir.
1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
0 naturel Archidecors cila uygulaması (Kanserojen madde içermez Sadece Archidecors’da.)
Amerikan ceviz üst taba.
Ürün Kalitesi TSE onaylı 1.kalite olup kanserojen madde içermez.
İskelet Malzemesi fırınlanmış ağaçdan üretilmiştir.
A Kalite doğal gerçek ağaç kaplama
Ham ağaç dokusu

 

↓ Masa Ölçüsü     /                                                                                                                                                                                                                                                           ↓ Sandalye Sayısı

200x100x75h 8
200x120x75h 10
240x120x75h 12
250x128x75h 12
300x120x75h 14
300x128x75h 14

Ek bilgi

Width

200cm 240cm 250cm 300cm

Deep

100cm 120cm 128cm

Yükseklik

75cm

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Metal Ayaklı Yemek Masası “Scorp”” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir