Metal Ayak Ağaç Masa AX

Metal Ayak Ağaç Masa AX

Metal Ayak Ağaç Masa ax, orjinal demir X çelik yapısı ile son derece şık ve sağlam bir tasarımdır. Üst ahşap tablasını değişik ağaç cinslerinden sipariş verebilirsiniz, seçenekleriniz için müşteri temsilciniz ile görüşün. Yemek odası masası seçenekleri içinde metal demir ayak masa çeşitlerine de yer veren Archidecors tüm ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de yüksek kalite standartlarını uygular ve ortaya kusursuz sağlamlık ve güzellik te bir metal modern metal ayak ağaç masa çıkartır.

Metal ayak ağaç masa. Özellikleri ↓

Ölçü: 200×95
Ayak malzeme: Resimdeki siyah lama metal (malzeme opsiyonları mevcut).
Gerçek ağaç kaplama üst taba, 40 mm.
Cila ve finish 1.kalite olarak yapılır.
Ayak metal uygulaması lazer kesim işçiliği ile üretilmiştir.
Malzeme opsiyonları için müşteri temsilciniz ile görüşün.

Açıklama

Özel Sipariş Demir Masa ?

Archidecors üretici firma olmasının verdiği avantaj dan da yararlanarak ürünler üzerinde çoğu değişikliği mümkün kılar, mesela bu demir ayaklı masanın için üst tabasını, farklı bir ahşap veya ayaklarını siyah metal den pirinç ayağa kadar pek çok değişiklik imkanı vardır. Tabi ki değişikliklerin getirdiği iş yükü ve malzeme masrafları için fiyat artacaktır değişikler özellikle yüksek kaliteli ve doğal malzeme metal masa kullanan bir firma için çok büyük iş yükü demektir bu yüzden ürüne göre farklılaştırma lar, kısıtlamalar getirebilir seçeneklerinizi öğrenmek için müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

AX tasarımını beğendiniz mi ? bir de AX dresuar ← a göz atın

Bu X tablo, iki zarif x demir üzerinde dengeli katı ahşap çarpıcı parçası oluşur. Standart olarak, bizim ahşap üstleri ceviz veya meşe, ama biz de diğer ahşap çeşitli kullanabiliyoruz. Bu istek üzerine ham ham ağaç masa üretebiliyoruz, 40 mm’lik bir kare kenarı ve kare köşeleri düşünüyorum. Tablo her boyutta özel yapılmış olabilir, ve bacaklar standart veya uzman bitirir herhangi birinde olabilir. X tablo bizim sandalyeler birçok ile eşleştirilmiş, ancak X tezgah burada gösterilebilir. Bu ürünün bankını da yaptırabilirsiniz, resimde gördüğünüz banklar gibi ayak şekli ile ham ağaç ile çok şık bir uyum sağlayacak olan bu masa sadece Archidecors da.

Ek bilgi

Genişlik

200cm

Derinlik

95cm

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Metal Ayak Ağaç Masa AX” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir