Lake boya nedir?

Yedi kat cila uygulaması olarak bilinen lake boya, bir renk veya ton değil boyanın üstüne atılan cila uygulamasıdır diğer cilalardan farkı 7 katın sonunda yapılan polisaj işlemi ile ağaç pürüzsüz parlak bir görünüş alır, bu cezbedici görünüşü ile talep görmektedir, ülkemizde oldukça düşük standartlarda da lake üretimi yapılmaktadır. Archidecors lake boya yı orijinal olarak işler ve müşterilerine sunar

Lake boya nasıl yapılır?

ilerleyen günlerde bu yazıya resim veya videolu anlatım eklenecektir, o zamana kadar şunları söyleyelim lake boya süreci araba boyasına çok benzer alt katmanda normal bir boyanın üstüne yapılan 7 kat cila işlemi ve son katınta yapılan polisajı ile parlak görünümünü alır her kat arasında azami bir gün kuruması gerekir buda lake yi zahmetli ve masraflı hale getirir.
 
Lake Boya öncesi astarlama işlemi videosu↓
 
Boya Mesaj kat beyaz boyapoliüretan üst kat beyaz boya veya akrilik boya kat gidermek için kullanılacak . Akrilik boya ve gerçekleşmesiolayların sararma sonra daha uygundur . Poliüretan kaplama Top 5 kere şimdi sararmasına neden olur . Bu poliüretan ile zayıflamış önerilir . En iyi çözüm konuştu . İsteğe bağlı olarak , anti silikon , roterd olarak kolaylaştıran boyanın yayılması aktif madde ilave edilebilir .
Uygulama süreci her iki tarafında biryere yüklemektedir. Katmanlar halinde yer alan bir çağrı boyama süreci kırılma biçiminde pürüzlülüğü kurumaya 1 saat .
Yüzeyde boya boyanmış ve toz yeler olmak önce temizlenmiş
Burada’da yoruma yer veriyoruz?
Poliüretan boya veya akrilik boya uzaklaştırılmalıdır. Web sitesi ayrıcarenk selüloz gösterir . Şimdiye kadar ben selüloz tavsiye etmem . Ben düzgün yapmak çünkü araştırma yapıyordu. Ev mobilyaları çok sararma akrilik boya yapmak için küçük onarımlar yapmak zorundadır zorunda . Gun aşağıdaki boya tabancası hobi 70 lira 60 sattı . Sorununsadece manuel ayar, siz seyreltilmesi gereken bir küçük beyaz boya var eğer . Bensandalye benim ilk girişimi yaptı. Ora yemek şimdi ve ben hatamı görüyorum. Ben , açık pürüzsüz yüzeylere paralel genellikleyer ödemek , bu yüzden boyamak için çalıştı gerekir . Ben parlatma ama1200 bitmiş değil – zımpara pürüzlülükte yapısını aldıktan sonra 2000 söylüyorlar . Ben tırnakaraba düşünüyorum Sonra beyaz akrilik pasta kullanın ve . Akrilik boya araba ressamlar bulmak için yapabilirsiniz . İstanbul’da Topkapı Sarayı , benresim vardı. Akrilik boya , 1 kg ve yaklaşık 30 / 1 kg sertleştirici korumak için selüloz seyreltici 1 litre