İşine gönül vererek çalışan ekibimiz ile, müşteriye özel tasarımlar ve üretimler gerçekleştiriyoruz.

Bir mobilyanın özel olarak üretilmesi farklı bir deneyim ve tecrübe gerektirir. Sizi anlayarak ihtiyaçlarınız çerçevesinde çözümler üretiyoruz.

Hayalinizdeki Ürünü Archidecors Üretsin !

 

Özel Üretim ve Projelerinize teklif alın  işiniz Archidecors’un yüksek kalitesi ile emin ellerde. Müşteri odaklı tarzımızı seveceksiniz, yüksek kalite ve titiz işçilik ile müşterilerimize farklı ve güvenli bir deneyim yaşatıyoruz. Archidecors üretim atölyesinde ürünler üzerinde renk, ölçü ,malzeme gibi dilediğiniz  değişikliği yapabilir ,evinize ve zevkinize göre  size özel tasarım mobilyalar üretebiliriz.

Oturma Odası , yemek odası  , yatak odası gibi yaşam alanlarınıza kendi zevkinize ve evinizin ölçüsüne  uygun özel tasarım mobilyaları 1. kalite doğal malzeme ile  el yapımı olarak  üretiyor,  doğanın huzurunu evinizde  hissetmenizi sağlıyoruz.
Kendine özgü mekanlar oluşturmak isteyenler için yaşam alanları oluşturmakla kalmaz, yepyeni bir yaşam tarzı sunar. Konut projelerinde en ince detaylara kadar alternatif sunmakla yetinmeyip, peyzaj düzenlemelerine kadar özel çözümler üretir.

Özel koleksiyonlarının yanı sıra, özel mekanlar ve ürünler de tasarlayan Archidecors, kendi bünyesinde bulunan, işine gönül vererek çalışan ekibi ile, müşteriye özel tasarımlar ve üretimler gerçekleştirir.