Berjer modelleri

Berjer ürün serisi ile karşınızdayız. Koleksiyon’da çiçekli, pembe gibi kumaşların yanı sıra klasik ve modern berjer modelleri bulunuyor.  Bu ürünleri seviceksiniz hazır yaz da gelmişken sınırsız kumaş seçenekleri arasından rengarenk birtane seçin, evinizin havasının nasıl bir değişik bir kumaş ile değiştiğine inanamayacaksınız. Berjer fiyatları ürünlerin üzerindedir yüksek kalite standartlarına sahip olan bu uygun fiyatlı ürün (tekli koltuklara) istediğiniz kumaşı kaplayabilirsiniz

Ödeme Yapmadan Sipariş Verin !

Siparişi başlatmak için ilk önce yarısını ödüyorsunuz kalan yarısı kapıda ürününüzü sorunsuz şekilde teslim aldıktan sonra.
Aşağıda birkaç koltuk görselini sizin için gösteriyoruz ürünlerin, aşağıdaki resimlerin üstüne tıklayabilirsiniz, ve ürün sayfalarına gidip sipariş verebilirsiniz modellerimizin tamamını görmek istiyorsanız, yukarıdaki menü de ürünlerden bakabilirsiniz.

Tüm Berjer modellerimizi görmek için tıklayın !

Nasıl kumaş seçerim?

Archidecors da berjerler size sizin siparişiniz ile üretilir bu yüzden sınırsız kumaş seçeneği ve ayak renk seçeneklerinden yararlanabilir istediğiniz gibi kaplatabilir sevdiğiniz şekilde sipariş verebilirsiniz, Resimlerin hepsinde üzerlerine tıkladığınızda kendi sayfalarına yönlendirilirsiniz, böylece fiyatları görebilir ve ödeme yapmadan sipariş verebilirsiniz.
Kumaş seçimi için hafta içi randevu alıp mağazamıza gelebilir veya, herhangibir kumal şirketinden seçtiğiniz kumaşın kodlarını bize gönderebilirsiniz sizin adınıza kumaşı biz alıp koltuğunuz da kullanıyoruz, döşemelik kumaş firmaları modoko civarında bolca bulunmaktadır kartelalarımızı buradan görebilirsiniz
Ürünlerimizin tamamı birinci kalitedir, muadilleri ile karşılaştırmayınız ve üretici firma olduğumuzu unutmayın, toplu sipariş cafe, bar, restoran gibi mekan tasarımı ve dekorasyon firmaları için özel proje desteğimizden faydalanabilir 3D çizim ile ürünleri doğru yerlerinde görebilirsiniz.
Kalite Prensibimiz; Archidecors’da kalite üretimden başlayıp teslimata değil teslimatdan sonraya kadar devam eder, dürüst ve ahlaklı bir şekilde hizmet etmek ve evlerinize bir kartvizitimizi bırakmak referans olmak için çalışıyoruz, bu bağlamda müşteri memnuniyeti bizim için anahtar bir nokta berjer modellerimiz içinde ve diğer tüm ürünlerimiz içinde bu kalite prensibi geçerli bir anahtar kelimedir, maksimum kalite minimum fiyat felsefesi ni online sipariş yaparak maliyetlerimizi düşürerek sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunuyoruz beğenmeniz ve paylaşmanız dileği ile.