Kaz Tüyü Koltuk Fame

Kaz tüyü koltuk takımı fame ile benzersiz rahatlık deneyimi yine üretim fiyatlarına sahip olabilirsiniz. Yüksek garanti süresi, istediğiniz kumaş ile kaplanabilmesi, be ölçü değişikliği yapılabilmesi bir koltukdan beklediğiniz herşey ve kaz tüyü 1. kalite bir koltuk, bu ürün sınırlı bir süre için satıştadır, diğer koltuk modellerimize buradan bakabilir onlarda da ölçü ve renk değişikliği yapabilirsiniz, kaz tüyü koltuk takımımız uzun yıllar yapılan denemeler sonucu en iyi birleşenler ile üretilmektedir ve ekstrem bir rahatlığa sahiptir.

Ülkemizde yeni yeni yaygın olan bu rahat kullanım şekli koltuğa salaş bir tarz vererek farklı bir havaya sahip olmasını sağlar. Özellikle İtalyan firmaları daha da az malzeme ile fazla dağınık bir hava elde ederler.

Açıklama

Kaz tüyü koltuk

Kaz tüyü koltuk, kullanımı aşırı rahat ve konforlu yapısı sayesinde koltuk sektöründe kendine özel bir yer edinmiştir, talep olmasından dolayı her sektörde olacağı gibi ürünün ucuz muadillerine şu an değil ama ileride rastlayabilirsiniz, dikkat edilmesi gereken husus kullanılan astarın bile kumaşlardan daha pahalı olduğu ve koltuğun özel teknikler ile üretilmesi gerektiğini aksi takdirde dağılan çöken dışarı tüy fırlatan bir koltuk olabileceğinin bilincinde olunması gerekir.
Orijinal kaz tüyü

Ek bilgi

Deep

100

En

300

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Kaz Tüyü Koltuk Fame” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go to Top