Kamoze Ağaç Yemek Odası

Ham ağaç dokulu ağaç yemek odası modelimiz kamoze. Bu özel ağaç yemek odası takımı ham ağaç dokusu ile eşsiz bir doğal havaya sahip detay resimlerinde ağacını yakından görebileceğiniz Kamoze ağaç yemek odası sadece Archidecors da. Üretiminde MDF üzerine gerçek ağaç kullanılarak elde edilen doğal doku üzerine herhangi bir cila uygulaması yapılmamış, özel formülümüz ile korunmuş olup kendine has bir doku elde edilmiştir. Ağaç dokusunu dokunarak hissedebileceğiniz bir yapıya sahip olan kamoze değişik ayak ve üst tabla opsiyonları ile sunulur.

Kamoze Ağaç Yemek Odası Hakkında Bilgi

Siyah ceviz kereste yanı sıra fındık için ödüllü bir Ontario yerli ağacı vardır. Büyük 150 yaşındaki ağaç örnekleri binlerce dolar için kaplama için satılır veya ham ağaç masa ve diğer mobilyalarda kullanılır . Bu değerli ağaçların satışını göz önüne alındığında Tabii Kaynaklar Bakanlığı yardım alması önemlidir . Siyah ceviz ahşap plantasyonları rutin bereketli Southern Ontario alçak ormanları için kurulmuştur .

Siyah ceviz Ontario en başarılı yenilebilir fındık ağaçları biridir. Biliyorsunuz ki bizim kışlar soğuğa adapte ve Farsça ceviz aksine , bahar leafing geciktirerek geç ilkbahar donlarından kaçınır. Sonuç olarak Güney Ontario dekorasyon için çok uygundur. Dikimleri ve yabani ağaçlar doğuda Ottawa güney batısındaki Windsor bulunabilir . Bunun Quebec City doğusundaki gelişen siyah ceviz ağaçları bile var. Siyah ceviz bir zorlanma bile Manitoba kuru bereketli bozkırlarında zorluklarına kendisini adapte etmiştir.

Ağaç masa tablası 200×100 ölçülerindedir, ayak yapısı gereği yan taraflara bu ölçülerde stand(kapalı durum) da 2 adet sandalye alabilir fakat yemek yeneceği zaman ayakları içerde yapısı sayesinde ağaç masa nın bir kenarı 4 kişiye kadar ağırlayabilir. Siyah ayakları MDF üzerine siyah mat lake boya ile üretilmiştir olukca sağlam neredeyse monoklt bir yapıya sahip masayı uzun yıllar ilk günkü formu ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Açıklama

Teslimat Ve Ürün Özellikleri

Monte olarak adrese teslim edilir, kurulum gerektirmez.
1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
0 naturel Archidecors cila uygulaması (Kanserojen madde içermez Sadece Archidecors’da.)
Özel seçim meşe ağacı kaplama
Ürün Kalitesi TSE onaylı 1.kalite olup kanserojen madde içermez.
İskelet Malzemesi fırınlanmış ağaçdan üretilmiştir.
A Kalite doğal gerçek ağaç kaplama
Ham ağaç dokusu

Ek bilgi

Width

200cm

Deep

100cm

Yükseklik

75 cm

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Kamoze Ağaç Yemek Odası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…