Siyah metal kitaplık modelimiz j’adore Fransızca da tapıyorum anlamına gelen, parfümden çikolataya kadar bir çok yerde görebileceğiniz bir ada sahip. Ürün hakkında ile vereceğimiz bilgi monokok yapısı ile oldukça sağlam bir yapıya sahip olması, yıllar onun formunu bozamayacaktır ve zamansız tasarımı ile eskidikçe antika değeri taşıyacak ürünler serisine girer. Metal kitaplık olarak tasarlanan modelimiz tel yapısı ile farklı dekorasyonlara el verişlidir,

Siyah Metal Kitaplık

Siyah metal statik boya ile yapılmış olum metalin üstüne yapılacak en sağlam boya şekli olup darbele karşı oldukça direnişidir. Statik boya ile yapılıyor demek bir çok renk seçeneğinin olduğu anlamına geliyor, bir fikir edinmek istiyorsanız İnternette “RAL K7” yazarak boya kataloğumuzu görebilirsiniz ral k7 katoloğu dünya çapında geçerli olup tutarlı renkler çıkartmaktadır, güven içinde her rengi tercih edebilirsiniz.

Kitaplarınız, kişisel anı ve aksesuarları düzgünce bu J’Adore kitaplık ile şık bir görünümde tutun. Odanızın iyi görünümünü artırırken beş açık raflar ile, geniş depolama alanı sağlar. kütüklerin doğal bir görünüm esinlenerek, kitaplık rustik bir dokunuş katıyor ahşap korniş spor. bir on-trendi bir görünüm için modern bir çatı parça kullanın. Dekor tamamlamak için üç bitirir birini seçin. Bir toz kaplı boru şeklindeki metal çerçeve tarafından desteklenen, raflar ağır nesnelerin strese karşı koyabilecek kadar güçlü. Odanızın düzenli kalmak yardımcı olurken karaağaç kaplama ile kavak hazırlanmış, onlar kolaylık elinizin altında öğeleri tutmak.