iç Mimari Dekorasyon

Archidecors, iç mimari hizmetler konusunda uzman kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir, bir senaryo ile sizlere çalışma prensibimizi anlatalım Örneğin; Ahmet bey , bir kafe açmak istiyor, rakiplerini alt edebilmesi için işin püf noktalarından en önemlisi dekorasyonu kullanmak istiyor ve dekorasyon işinde profesyonel destek alabileceği 3 boyutlu çizimlerini görebileceği ve uygulamalarını yaptırabileceği bir kişi arıyor, tabiiki de kişinin yapabilceği kadar amötör bir şey değil bir firma ile profesyonel şekilde çalışmak istiyor fakat firmalar da bu tür işler için uçuk fiyatlardan bahsediyor, ve Ahmet bey
Archidecors’u buluyor mekanı incelemek ve ölçü almak için Archidecors’un iç mimarları geliyor en güncel ve önemli dekorasyon bilgileri ile ahmet beye olası bir fiyat çıkartıyorlar, bu ana kadar Ahmet beyin parası halen cebinde, eğer fiyatlar Ahmet beye cazip geldi ise, 3D çizime başlıyorlar. Ev, ofis, cafe, bar, restoran
Ahmet bey 3d çizimi görüyor ve “tamam” diyor “işte budur” ! Ve iş başlıyor ödeme seçenekleri Ahmet beye göre ayarlanıyor ve iç mimari hizmetler tam ve eksizsiz ve profesyonel bir şekilde sunuluyor.
Daha fazlası için buyurun →iç mimarlık proje uygulama sayfamız

Ne Tür İç Mimari Hizmetler Var ?

İç mimari hizmetlerin bir kısıtlaması yoktu Archidecors Türkiye standartlarında uygulanan, tüm iç mimari hizmetleri verebilmektedir. Uzman olduğumuz konu mobilya ve dekorasyon olduğu için bitmiş iç mekanın dekorasyonu en iyi yaptığımız iş diyebiliriz.
Bu tür hizmetlerde destek profesyonellik ve doğru çalışma esastır, günümüzün kültürü ve tasarım anlayışını sürekli güncel bilgiler ile ev, ofis, cafe, bar, restoran gibi mekanlarınıza uyguluyoruz.