Ham ağaç masa, sehpa vb. mobilya ve aksesuar koleksiyonu. Archideecors tasarım ve yüksek kalitesini de beraberinde getiren bu özel koleksiyonda türünün en seçkin ve kaliteli örnekleri olan parçaları siz değerli müşterilerimize sunuyoruz bu özel koleksiyonda ham ağaç dan bir sürü şeyi bulabilirsiniz bunlar arasında ham ağaç masa, ağaç sehpa, kitaplık gibi mobilya objelerinden saat, ağaç ekmek ve keseceğine kadar bir çok ham ağaç mobilya ve dekorasyon öğesinin özenle seçilmiş tasarımlarını içinde taşıyor.
Güneşe Dayanıklı bütün ahşap ürünlerimizin üstüne uygulanan özel cila ve kaplama verniği, ağacı güneşin olumsuz etkilerinden korur ve renk değişimi yaşanmasını engeller.

Ham Ağaç Masa Mobilya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

Ham ağaç mobilyalar endüstriyel bir malzeme değil doğanın bir sanatıdır” Ham ağaç masa, sehpa, kitaplık gibi ürünlerin özelliği ve güzelliği doğal olmasıdır bu doğallığın getirdiği özelliklerden biri de sizin için yapılan bu ürünün dünya üzerinde tek olmasıdır, resmini gördüğünüz satılmış bir masanın aynısını isteyemezsiniz, Archidecors müşterilerine eldeki stok resimlerden seçim yapma şansı tanır bu şekilde ham ağaç tablanızı görerek sipariş verebilirsiniz. Stok da istediğiniz masadan yok ise size özel yapılır. Eğer görmediniz bir masayı sipariş ediyorsanız nasıl bir şey çıkacağını kesildikten sonra görürsünüz. Bunun getirdiği sorumluluk masayı satan ile alan kişinin bilinçli olmasını gerektirir, bu ham ağaç masalar ve mobilyalar endüstriyel birer malzeme olarak değil doğanın bir sanatı olarak algılanması gerekir.
Özel Üretim Ağaç Masa Mobilya
Archidecors üretim bandında üretilen ürünlerin tamamı el işçili ve özel olarak üretilir bu kalite standartlarını 1986 dan beri uygulayan firmamız doğal ağaç ürünlerde de sizlere bu hizmeti vermeyi sürdürüyor. İç mekan ürünlerinde sunta veya benzeri malzemeler ve onların kaplaması yerine saf ağaç kullanıldığı için üzerine sıvı dökülmesi halinde şişme veya kabarma yapmaz.

Go to Top