Güllerin savaşı dizisinde Archidecors un ürünlerine yer veriyor.
Kanal D’nin; başrollerini Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder’in paylaştığı, Serap Aksoy, Atilla Şendil, Yiğit Kirazcı, Arif Pişkin, Sercan Badur, Meltem Pamirtan, Berk Yaygın, Münire Apaydın, Zeynep Köse ve Pınar Afşar’ın eşlik ettikleri, senaryosunu Melis Civelek’in Sırma Yanık’la kaleme aldığı, yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği ve Merve Girgin’in yönettiği Güllerin Savaşı , yakında Kanal D’de başlıyor. Archidecors güllerin savaşı dizisine makyaj masası modeli ile sponsor oluyor bu özel dizi için, modemessire makyaj masası modelini yapıma sunan Archidecors.

Güllerin Savaşı Genel Hikaye:

Güllerin Savaşı, masum bir çocukluk hayalinin gerçek bir kabusa; önce bir genç kızın, sonra ailesinin ve tüm sevdiklerinin felaketine dönüşmesinin hikayesidir. ‘Gibi’ olmak isterken, ‘O’ olmanın, yitirilen masumiyetin ve insanın kendi benliğinden bir başkasına dönüşmesiyle yaşanan, manevi çöküşün hikayesidir.
Güllerin Savaşı Güllerin Savaşı

Archidecors Modimasslle makyaj masası ile sponsor olduğu güllerin savaşı dizisinde dizi de kullanılmak üzere bir adet makyaj masası ile sponsor olmuştur, bu makyaj masası tamamı ile el işçiliği kullanılarak maun ağaç ile üretilmiştir, ucuz makyaj masası muadillerine göre daha yüksek kalite ve orijinal işçiliğe sahiptir.

Sipariş Vermek İçin Ürün Sayfası tıklayınız →