SİZİN İÇİN VİDEOLARI DERLEDİK, okumayın ve direk izlemeye geçin;

 

Müşterilerimiz arasında emzirme koltuğu olarak bizden berjer alan anneler olduğu için böyle bir yazı yazma gereği duyduk, aşağıda resim i bulunan sallanan koltuğun imalatını yapıyoruz.
Müşterilerimiz takip ederek de ulaştığımız bazı bilgileri sizlere aktarmak istedik malum konu çocuklar olunca, her şeye daha bir dikkat ediyoruz.Piyasada neredeyse tek bir model var emzirme koltuğu olarak arz edilen, archidecors bu modelin de üretimini yapmaktadır.

 

Emzirme koltuğu nun belli bir şey için yapıldığı belli, özellikle ilk 6 ay işinize yarayacak fakat sonra evinizin hiç bir yerinde kullanılacak gibi bir tarzı yok, kaderi evden gitmek gibi duruyor. Ayrıca açıkta duran mekanizmaları(bizimkiler kapalı) ve devrilmeye müsait yapısı ile ilk adımlarını atan bebekler için gerek üstüne çıkması gerek mekanizmalarını kurcalarken elini acıtması gibi nedenlerden sonradan atsan atılmaz durumu oluşacaktır, emzirme dönemi bittikten sonra baba koltuğu olarak kullanılabilir. en iyi ihtimalle yeni bir anne adayında, yaşamına devam etmesi dileğiyle.. :)
Fakat rahat koltuklar ve emziren annelere büyük kolaylıkları da olacaktır.
Burada güzel bir yazı var koltuğun kaderi ve rahatlığı ile ilgili :)

Berjer koltuklarımız gayet sağlam şekilde yere basmaktadır ve emzirme dönemi bittikten sonra salonunuzda kullanabilirsiniz veya odasında durabilir, özellikle Tinna ve Simple ilerde onların odasında kalabilecek çocukların sevip benimseyeceği tarz alçak berjerler dir, istediğiniz berjerin ayak ucuna aynı koltukla aynı tarzda ayaklara sahip kendi puf unu yaptırabilir ve rahatlıkla emzirme koltuğu olarak kullanabilirsiniz.

Biz bu tespite müşterilerimiz arasında emzirme koltuğu olarak tercihini bizden yana kullananlar çoğunlukta olduğu için ulaştık archidecors un anne adayı müşterilerine bir hatırlatmasıdır, berjer koltuklarımızı rahatlıkla emzirme koltuğu olarak kullanılabilir istediğiniz sağlıklı doğal kumaşlar ile kaplayabilir ve odasında veya salonunda kullanmaya devam edebilirsiniz. 

burada’da güzel bir yazı var, hanımefendinin eşi maç koltuğu yapmış :)
nilidileris.com

Yinede bu koltuğa bir talep var ve rahat, yakında mağazamızda yerini alacağını belirtmeliyiz, ürün biraz daha güvenilir ve kullanışlı şekilde üretmeye çalışacağız. Şimdilik iyi günler doğacak veya doğmuş tüm bebekleri de gözlerinden öpüyoruz :)

Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi odasında sağlam yere basan ona zarar veremeyecek bir berjer onunda kullanabileceği bir obje olur.