Duvara düz ayna kaplama parçalı ayna kaplama uygulamalarına nazaran daha çok özen gerektiren bir uygulamadır özellikle duvarın tamamını kaplamak istiyorsanız. Büyük kesim aynalar duvara tam oturmalılar parça kesim aynalarda herhangi bir hata ve yanlışı veya duvar yamukluğunu tolere etme şansınız var iken düz aynada durum daha kritik ve zordur.

Fiyatlar normal ayna cinsine göre 1 m² üzerinden verilmiştir.
Duvara düz ayna kaplama ?

Duvara düz ayna kaplamanın parçalılara göre bir diğer zorluğu da taşımasıdır parça aynaları kolaylıkla taşırken, resimdeki gibi büyük bir duvara ayna kaplanması için yekpare aynalar gerekiyor tabi tek parça ayna yerine, asansöre girmesi veya merdivenden dönmesi için ayna taşıma standartlarında küçültülüyor ve 2 veya daha fala parça olarak evinize geliyor ve montajı yapılıyor. Müşteriler düz aynayı olabildiğince yekpare isterler tabi bu ev standarlarında pek mümkün değildir genelde iş yerlerinde lobilerde giriş katlarda inşaat halinde iken böyle uygulamalar yapılır. Duvara düz ayna kaplama ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa sormaktan çekinmeyiniz.

Örneğin resimde gördüğünüz ayna iki parçadır, yekpare bir aynanın daha güzel duracağı aşikar dır fakat taşıma standartları gereği yekpare ayna 2 veya daha fazla parçaya bölünmek zorundadır. Tüm duvara ayna kaplama modelleri için tıklayın.