Doğaya dönüyoruz hareketi ile iki yeni koleksiyonu sizlere sunuyoruz, ham ağaç mobilya ve mermerden şeyler. Bu iki özel koleksiyon eşsiz parçalar ile zevk sahibi yaşam alanlarını önemseyen kişilere hitap ediyor, kendinizi ve evinizi özel hissettirecek ham ağaç mobilyalar doğa ile bütünleşmenizi sağlayacak mermer sehpa objelerin büyüsü sizi farklı tasrım fikirlerine sürükleyebilir. Archidecors özel üretim bandı ile müşterilerine ürünler üzerinde değişiklik yapma ve kişiselleştirme imkanı veren tek firmadır “custom made furniture” sloganı ile “özel üretim mobilya” üretimine yüksek kalite standardı ve titizliği ile cevap veren Archidecors özel üretim hizmetini mermer ve ham ağaç mobilyalar ile de sürdürmeye devam ediyor.

#Mermerden Şeyler Koleksiyonda Neler Var ?

Her alanda olduğu gibi burada da yeniliklere açığız, bir şeye hemen tasarladım, ürettim bitti diyemiyoruz sürekli araştırıyor ve geliştiriyoruz, bu tür koleksiyonlar Archidecors da evriliyor ve ortaya daha güzel şeyler çıkıyor. Mermer gibi ağır bir malzemeden neler yapılır sorusuna, her şey diyebiliriz. Mermerden şeyler koleksiyonu ile ev mobilyalarından farklı şeyler deneyeceğiz bunlar içinde ev eşyaları, aydınlatmalar, tabak, yemiş kabları gibi değişik ve tasarım objesi olan objeler olacak.

Ham Ağaç Mobilya Koleksiyonunda Durum Ne ?

Ham ağaç da alışılmışın dışında bir şey yapcağımızı sanmıyoruz, piyasaya sunulanın izinde gideceğiz çünkü bu koleksiyonun güzelliği doğadan gelmesi eşsiz ve doğal görüntüsü, ham ağaç tv üniteleri görüyoruz çirkinler ağacın da güzelliğini bozuyorlar, özellikle isteyen müşterilerimiz var izah edip vaz geçiriyoruz ham ağaç sadece düz taba olrak kullanılmalı bizce (aksesuar hariç) yani evde herşeyini ham ağaç yaptırmaya çalışan var satanların canına minnet uyarmıyorlar ama çok tuhaf mekanlar çıkıyor ortaya, biz zevkli tarzımızı bu alanada yansıtıp ham ağaç objeler ile güzel mekanlar yaratmaya çalışacağız.
Ham ağaç hakkında fazla birşey söyleyemiyorum, etrafta yeterince olan ve merak uyandıran doğal bir obje doğal vurgusu çok güzel fakat bu koleksiyon çıkmadan önce de hep savunduğumuz gibi, bu tür uygulamalar doğaya saygısızlık sanki, sen evinde doğal bir hava yakalamak mütiş ağaçları kes şehirdeki evine koy güzel bir görüntü ve hava tabiki, tabi ki ormancılık planları orman yenileme vs. gibi uygulamalar var orman yok oluyo demek istemiyoruz ama ormanı kesip şehirli evlerimize doldurmak enteresan.