MODASI GEÇMEYEN TREND YENİDEN MODERN CİBİNLİKLİ YATAK;

Masal tadında bir yerde güne başlamak mı istiyorsunuz?Öyleyse prens ya da prensesler gibi hissetmeniz için size bir önerimiz var.. Cibinlikli yataklar! Ahşap, ferforje ya da hasır  sütunlara tutturulan cibinlikli yataklar, masallardan çıkmış bir his uyandırıyor.
Asıl kullanım amacı sineklik olsa da yatak odanızda ve ya çocuklarınızın odasında romantik ve masalsı  ortamlar oluşturmak için en iyi ilham kaynağınız cibinlikli yataklardır. Uyurken kendini özel hissetmek isteyenlerin tercihi olan cibinlikli yatak odası tasarımlarının pek çok alternatifi bulunuyor. Yatak odanızın renk ve çizgisine uygun bir cibinlikli yatak, sabah kendinizi bir prens ya da prenses gibi hissetmenizi sağlayacak :).
Eski dönemlerin gösterişli yatak odaları her zaman hayranlık uyandıran bir görsele sahiptir, masalsı bir tarafı var şüphesiz. Cibinlikli yatak odaları günümüzde de çok tercih ediliyor..

Geri dönüp baktığımızda da geçmişin yatak odalarında olmaz olmaz unsurlardan biriydi cibinlikli yataklar, ihtişamı ve lüksün sembolü olarak kabul edilirdi.

CİBİNLİKLİ YATAK MODASI NEDEN ESKİMİYOR?

Bunun yanı sıra Özellikle yaz aylarında sinek, sivrisinek, böcek ve tüm haşerelerden koruması da modasının geçmemesinin nedenlerinden biri.. Cibinlikler uyku halinde iken daha rahat ve güvenli olmak için tercih edilmekle beraber yatak odası dekorasyonunda kendine has bir yeri vardır.
Hem koruyucu yönü, hem de dekorasyondaki hoş görselliği ile cibinlikler çift kişilik, tek kişilik, çocuk ve bebek odaları ile yataklarına göre tasarlanmaktadır.
Siz de evinize en uygun cibinlikli yatağı uzmanlardan yardım alarak tasarlatabilirsiniz.Görsellerin size ilham vermesini umuyorum.Keyifli günler..
İÇ MİMAR TUĞBA KORKMAZ