Choopeta Metal Ayak Masa

Metal ayak masa Choopeta Jean Prouvé tarafından projenin bir parçası olarak 50’li yılların başında tasarlanmıştır
“Maison Tropique” ve bugün İsviçre üreticisi Choopeta tarafından üretilmektedir. Choopeta masanın karakteristiği estetik olarak tasarlanmış, köşegen bacaklarına çapraz bağlanarak Prouvé masasına istikrar kazandırmasıdır. Masa üstü 5 boyutta mevcuttur ve bu nedenle çok farklı oda boyutları ve türleri sipariş verebilir siniz.
Metal ayak masa modelimiz Choopeta meşe üst tablası ve birleşim ayakları ile sadece Archidecors da. Bu özel masa bükme ayakların aldığı hacimli şekil ile zengin bir ayak görünümü sunuyor, ayakları zahmetli bir lazer kesiminden geçerek birleştirilir ve masa ayağını meydana getirir, bu şık ayaklar 6cm alın genişliğine sahip ahşap üst tabla ile birleşerek zengin bir görünüm sunar. Ayaklar ve masanın üst tablasında farklı opsiyonlara sahip, güncel seçeneklerinizi öğrenmek için müşteri temsilciniz ile görüşebilir siniz.

Jean Prouvé tarafından düz koyu renkli füme meşe (yağlanmış) içinde masif ahşap masa bulunan Choopeta EM Tablosu. Entretroise Métallique’in kısaltılmış olan EM Tablosu, yüzyılın ortalarında modern endüstriyel mobilya tasarımının simgelerinden biridir. Fransız mimar, tasarımcı ve mühendis Jean Prouvé, ‘Maison Tropicale’ projesi için 1950 yılı civarında EM Tablosu’nu geliştirdi. İhtiyaç estetiğine bağlı olarak, bu masanın ayrıntıları bile yapısıyla belirlenir. EM Tablosunun eğik bacakları, genelde yalnızca mühendislik yapılarında görülen şekilde yapısal güçleri ve gerilme akışını gösteren bir çapraz çubuk ile birbirine bağlanır. Jean Prouvé’nin EM tablosu, inşaatının gerektirdiği her ayrıntıyla birlikte, zorunluluk estetiğini takip eder – bu tablonun güzelliği, zamanın inşaat mühendisliği çalışmaları bağlamında tanıdık ipuçları içeren tasarımın “form üzerinden işlevi” ahlakından gelir. Masif masif masa, doğal meşe meşe, meşe çekirdeği veya Amerikan cevizinde üst sıralarda yer alır ve EM Tablonun şıklığının bir havasını verir ve çekici dokunsal nitelikleriyle zevk verir. 20. yüzyıl Fransız endüstriyel dizaynının çarpıcı simgesi doğal olarak herhangi bir iç mekana övgüde bulunur. Jean Prouvé tasarlanmış Choopeta masası harika bir yemek masası veya konferans masası yapar.

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Açıklama

Metal Ayak Masa Choopeta Özellikleri

Monte olarak adrese teslim edilir, kurulum gerektirmez.
Dekoratif ürünlere uygun temiz, borusan metal kullanılır.
Lazer kesim kullanılmıştır.
1.kalite el işçiliği ile üretilmiştir.
0 naturel Archidecors cila uygulaması (Kanserojen madde içermez Sadece Archidecors’da.)
Meşe üst tabla
Ürün Kalitesi TSE onaylı 1.kalite olup kanserojen madde içermez.

Ek bilgi

Deep

90 cm

Width

200 cm

Yükseklik

74 cm

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Choopeta Metal Ayak Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir