Chesterfield koltuk modelleri kısa bir süreliğine Archidecors ‘da olarak mağazamızda görebilir ve kumaş seçebilirsiniz, bu özel el işçiliği ürünün piyasadaki modellere göre çok daha farklı ve zevkli bir form a sahiptir. Chesterfield koltuk yapımı ustalık ve form becerisi isteyen bir üretim sürecidir ülkemizde koltuk olarak da algılanan bu model aslında kendi başına bir dekor objesidir ve nadir ikili takım olarak kullanılır, genel kullanımı mekan da tek ve özel olarak yapılır.

İstediğiniz kumaş ile kaplayabilirsiniz. Ücretsiz İstanbul içi teslim imkanı ile kapınıza kadar işinde uzman kişilerce taşınır, ister kadife kullanıp şık bir görünüm ister keten kullanarak dokulu spor bir görünüm elde edebilir, kendi tarzınız yaratabilirsiniz. Chesterfield koltuk içten düğmeli bir tür koltuk türüdür, ve klasik koltuk modelleri sınıfına girer.

Deri Chesterfield Koltuk

Gerçek deri ile yaptırabilirsiniz, fiyatı 1.sınıf bir deri ile 3 katına kadar çıkacaktır. Gerçek deri sadece derinin fiyatı değil koltuğu yapacak ustanın da maharetinin önemi çok önemlidir, kullanılan ip dokuma her şey farklı olacaktır bu yüzden maliyetleri artmaktadır, Archidecors Türkiye’de üretilen bütün deri türlerine hakimdir ister suni, vilnex ister 1.sınıf matras bir deri ile kaplayabilirsiniz, ve suni deride fiyat kumaş ile aynıdır.