Capri Renkli Patchwork Halı

Capri Renkli Patchwork Halı Özellikleri ↓

Gerçek patchwork
El dokuma
Ölçü;: 160×230 – 4m²
Parça birleşimleri el dikişli
% 100 yün el dokuması antik parçalar
Yeniden renklendirilerek veya doğal ortamda soldurularak
Fiyat 160×230 halı için geçerlidir
Halı altında özel astarı mevcuttur.
Sağlığa zararlı hiçbir boya, dokuma vs kullanılmamıştır.
Piyasa bulunan yapma, ucuz muadilleri ile kıyaslamayınız
patchwork halılarımız tüm ürünlerimiz gibi tamamen orijinal dir.

Kategoriler: ,

Açıklama

Renkli patchwork halı modelimiz capri sizlerle. Bu özel model tüm hatları ile farklı renklere sahip patchwork halı parçalarından oluşmakta oldukça hareketli ve desenli bir motif yaratacak olan halı modelimiz basit sade tasarımların içinde hareket getirebilecek çok güzel bir patchwork halı desenine sahip. Komplesi antik halı desenleri ile yapılmış bu modelimiz her modelde olduğu gibi el dikişi ile tamamen 1.kalite gerçek patchwork halı üretim esaslarına göre üretilmiştir özel astarı ile son derece dayanıklıdır.

Tüm zamana rağmen halı sektörünü birçok kanıt vardır Türk kültürü ve estetik bakış açıları. Zaten townhome Türk halı gibi dünya çapında bir üne inanıyorum bu özgünlük büyük bir etkisi. Özellikle İslam dini motifler, başvuru zamanında ve Türkler tarafından halı dokuma etkisini yaymak için, sık sık diğer halı ününü sürdürmesini kullanılan bir model haline başardı. Bugün bile, çünkü tercih Türk kültürünün yansımaları ile dolu tasarımları ve bu sektördeki başarı kanıtı olan halı. Tüm patchwork halı modelleri için tıklayın.

Kırk eski yama, ama bugün, Patchwork halı modelleri denir ki bizim güzel kültürünün bir başka yansıması biridir. Bunları tercih ederken dikkatle seçmeniz gerekiyor, modellerini değerlendirmek eski halı çıkan dokuma kumaş dikili yamamaya bir araya getirdi, sen, biz, bizim eski annelerimiz hatırlıyorum değil? Bu yeni bir meydan getirerek, eski ve eski fazla kat için kullanılır, ancak bu şekilde açıklanabilir beri. Kenara geçmişin anıları, yama diyebilirim herhangi bir halı adapte kırk ışık isimleri ile karşı karşıya ” patchwork ” Bugün kurbanların dolu dekor stilleri olduğunu tarzıdır. Bu tarz halı birden aniden görünür ve, ev dekor trendleri arasında baktı aşırı versiyonu size ulaşmasını sağlar zaman doğru şeyler ile birleştirir.

Ek bilgi

Width

230cm

Deep

160cm

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Capri Renkli Patchwork Halı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go to Top