Dizinin bitmesinin üzerinden aylar yıllar geçmesine rağmen hanımlar halen daha Bihter i konuşmakta, bizim ilgi alanımıza giren kısmı ise Bihter in makyaj masası. Bihterin makyaj masası, Evin geneline hakim avangarte ve klasik hava bu makyaj masasında da karşımıza çıkıyor ipek mat lake boya ile boyanmış  mat bir makyaj masası ortasındaki camlı bölüm ananelerimiz den hatırlayacağımız çift cam bölme prensipli mekanizma çok eski bir mekanizma türü. >>bu ürünü Archidecors’a özel spariş verebilirsiniz.

Makyaj masası modellerimizi görmek için tıklayın

Archidecors’da makyaj masası modelleri sizin isteğiniz üzere üretilir ve istediğiniz renk ile yapılabilir modelinizi seçin ve siparişinizi verin, ürününüz ücretsiz kargo ile kapınıza kadare gelsin, hemde yarısını ödemenize rağmen kalan yarısını ürününüzü teslim aldığınızda.
Beren Saat ile hayatımıza giren bihter karakteri ve Makyaj masası.
Evet göründüğü gibi bu makyaj masasında makyaj yapmak imkansız gibi, biz ortadaki bölmeyi kaldırıp yukarıdan düz devam etmesini sağladık, böylece cam bölmenin olduğu yere bacaklar girebilir ve aynaya yaklaşıp rahatlıkla makyaj yapılabilir.