Arada mobilya benim mutlak favori parçalarından biri her zaman klasik, çok yönlü bar arabası olduğunu. Son yıllarda, bar arabası evde yeni bir çok amaçlı kullanımı üzerine almıştır. O eğlendirmek için seviyorum ama tam bir bar yer yok olanlar için mükemmel bir çözüm olsa da, sadece içki servisi için ona gerek yok! En sevdiğiniz yemek ve masa parçaları için ek depolama gibi kitapların şık bir yığını ve güzel çiçekler bir vazo ile tarz bir konsol tablo olarak senin bar arabası, repurpose, hatta bir Yatağımın başucundaki olarak yapabilirsiniz. Bu tarz gelince ben özellikle daha geleneksel örneklerden bazılarıdır. Hangi sonraki partide dışarı tekerlek istersiniz? Fransız esintili pirinç seçenekleri hayranıyım rağmen rattan ya da endüstriyel görünümlü metal veya mod esinlenen Lucite ultra-modern, modern krom, sonuçlarını daraltmak istiyorsanız, lütfen sık sık muhteşem bağbozumu bulacaksınız, vb “pirinç“, “rattan” gibi belirgin terimleri girebilirsiniz i seçenekleri.
Yeni eklenen ve diğer tüm bar servis arabası ← modellerimizi incelemek için tıklayın.

Bar Servis Arabaları

Bir bar sepetiniz ev mobilyası için büyük bir ektir. Hatta açık havada veya – Onlar evde herhangi bir bol seçenek vardır. İşte, ben topladım yüksek, en düşük ve nane koşulu bağbozumu fiyat noktalarında en iyi üç yanı izleme keyfi için bazı güzel tarz çubuk arabaları sevdiğim ilham fotoğrafları! Ve sen bir anlaşma puan arıyorsanız başka büyük ipucu, bağbozumu seçenekleri için Craigslist ve eBay oyulma etmektir. Arama terimleri “bar arabası” ya da “çay arabası” deneyin ve daha da arama odaya parti kurmak icar, çok yönlü, kompakt ve hareketli. Böyle girişinde bir konsol olarak beklenmedik yerlerde, bir nokta bulabilirsiniz. Pretty sürahiler bir şey vardır, ama bu sadece şişe ile giyinmiş zaman serin olduğunu düşünüyorum. Buna ters, sürekli değişen var! Bar arabası çekici geçmişin zarif bir hatırlatma, sofistike bir çağa bir dönüştür. İşte bar arabaları sevdiğim.
 
 
 
Pirinç Servis Arabası
 
Yıllardır şimdi benim evden eksik bir şey mükemmel bar arabası olduğunu kendimi ikna ettim. Ön kapı feet içinde yaşamak istiyorum ve ben misafirler için bir heves karıştırmak olabilir şartları ile dolu olması biri. Nedense hep sihirli tam bir buz kovası ve moment vurdu için hazır garnitür bir kuş sürüsü olurdu. En azından bir çubuk sepeti parçası sahibi – – ve bazı ciddi araştırmalar yapıyor ben bu gerçeğe dönüştürmek için kararlı değilim!