Merhabalar Archidecors mutlu evler peşinde koşmaya devam ediyor, bu yazımızda tarz sahibi bir evin olmazsa olmazı bar servis arabası hakkında yazacağız.
Tabi şöyle güzel böyle güzel diye yazıyor ve üretiyoruz fakat her şey de bir yerde bütçe meselesi, genelde altın sarısı ve pirinç den yapılan bu arabaların fiyatı uçuveriyor, BEN BU KADAR ÖDEMEK İSTEMİYORUM ! diyenler için de çözümlerimiz var buyrun en güzelleri ile başlayalım.
BİZ SEÇTİK DÜNYADAN EN GÜZEL BAR SERVİS İÇKİ SERVİS ARABALARI
Kevin ve ben “bar arabası ” var, ben bir ” çay sepeti ” olarak kullandı . Biz Kevin’ın anne-babadan ayarlanmış güzel bir gümüş çay aldı , bu yüzden gümüş çay seti ve Çin çay bardak ile benim çay sepeti donanımlı . Benim işler değişti nasıl . Artık tüm Bar Sepeti ilgili. Ben benim çubuk sepeti restyle yüksek zaman ( hayır cinas amaçlanan ) düşünüyorum . Kendimi ilham gibi umarım başkalarına ilham , bazı muhteşem çubuk arabaları resimleri ile , buldum fikirleri paylaşıyorum.
en güzel bar servis içki servis arabası seçimlerim
Yukarıda gördükleriniz en iyi 15 bar servis arabamızdı şimdi bir bar servis arbasının anotomisine inen güzel bir görselle devam ediyoruz, neler olmalı bir arabada bakalım.
 
Yıkarıdaki resim size anatomisi hakkında birçöok bilgi sunacaktır, bu bilgiler ışığında ve biraz da pinterest araması ile ideal bir tasarım ortaya çıkartacaksınız, tabi resimlerde gördüğünüz pahalı modelleri, stil önerileri ile yazımıza devam edlim, goşunuza gidecek bir kaç still vermek isterim, bar servis arabası tam bir stil ürünüdür bunun gibi ürünleri iş almak ile bitmiyor en kötü arabaya bile güzel bir stille bir şeyler katabilecekken, en güzel arabayı da kötü bir stil ile berbat edebilir siniz.

Bar Servis Arabası Stilleri

Stil önerilerine devam ediyoruz aşağıda 1. resimde Create & Barrel ın arabasını görüyorsunuz bir müşterimizin evinde görüp şöyle demiştim(içimden) böyle işçilikte bir bar arabası yapsak yüzümüze tükürürler, adamlar 2,500 TL gibi bir fiyata satıyorlardı. Hindistandan geliyor ve bildiğiniz teneke den yapılmış :D Ürünü yerden yere vurmak istemiyorum ama parasının ürünü değil bunu söylemek istiyorum.
KENDİ BAR ARABANI KENDİN YAP
Evet en sevdiğimiz yer hack yöntemleri. Bar servis arabaları lüx objeler ve hemen uçuk fiyatlar çıkabiliyor özellikle orjinal pirinç vs. malzemeler kullanıldığında, ama ben istiyorum banane diyorsanız buyurun, aşağıda bir yöntem.
Şimdi aşağıda örnek olarak bir sanayi tipi servis arabasının dönüştürülmesi gösterilmiş, ben nedreden bulayım bunu derseniz ve bu yazıyı buraya kadar okuduysanız, sizlere bir süpriz ahşap bar servis arabalarının üretici firmasını atölyesini tanıyoruz, ve telefonu kaldırıp veya mail atıp ben blogunuzda böyle bir yazı gördüm üretici firmadan ham indiirmli almak istiyorum dediğiniz zaman, burayı okuyanlara sözümüz olsun :)  bizim indirimimiz ile size ham olarak aldıracağız, zevkli bir şekilde boyayabilirsiniz, fakat genelde ahşaplar oymalı klasik gibi oluyor. :)
 
Sevgi ve güzel yaşam alanları ile kalın, umarım yazımızı beğenmişsiniz dir. Buraya tıklayarak da bizim içki servis arabası modellerimizi inceleyebilir siniz.