Ayna Kaplama Komidin No:2

Ayna kaplama mobilya serimizin nadide parçalarından no:2 maun kayın ağacı ile imal ediliyor. Titiz bir el işçiliği ile esas ürün meydana getiriliyor kayın ağacı ile son derece sağlam bir yapıya sahip no:2 aynaları ile birlikte ağar bir parça haline gelip göz dolduran bir tasarım oluyor ve şıklığından ödün vermeden bir komidinin tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Boya aynaya en çok yakışan renklerden gümüş varak boya tercih edildi,  Burada boyası üzerine el işçiliği ile eskitme ve karartma işlemleri uygulanıp daha güzel bir bitim elde edildi.

Ayna kaplama komidin no:2 nin tamamı titiz bir el işçiliği ile üretilmiştir, bu özel ürüne aynaları gömme şekilde takılır. Genelde düz ayna kullanırız modelin kendisi yeterince şık bir tasarıma sahip fakat kullanacağınız mekana göre ayna cinslerini değiştirebilir.

Kategoriler:

Açıklama

Hollywood’un Altın Çağı’ndaki herhangi bir yıldız kadar gösterişli ama bunu yapabildiğimiz kadar pratik olarak, Ayna kaplama komidin No:2 Çekmeceli, fonksiyonel modayla ilgili. Elle gümüşi bir kaplamayla boyanmış ve elle kesilmiş eğimli aynalarla kaplı çekmeceleri size olağanüstü bir saklama alanı sunuyor.

Ek bilgi

Deep

40 cm

Width

55 cm

Yükseklik

71 cm

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Ayna Kaplama Komidin No:2” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go to Top