ARCHIDECORS İÇ MİMARİ SERVİSİ

“SİZ HAYAL EDİN, BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM. SINIRLAR OLMADAN!”
Her mekanın kendine özel bir tasarımı vardır ve sizin evinize en uygun ölçü, renk ve kombinasyonlarla doğru mobilyayı seçmek için iç mimarlarımız ile birlikte çalışacaksınız. Sonuç; sizin tarzınız sizi anlatan bir mekan, bir his. Üstelik Archidecors dan aldığınız mobilyalar karşılığında bu hizmetten tamamen ücretsiz yararlanacaksınız, tıpkı yüzlerce memnun müşterimiz gibi.

NE YAPIYORUZ?

Proje yöneticilerimiz mobilya almak istediğiniz odanın ölçülerini doğru şekilde alır ve evinizde ki mobilyaları en ergonomik şekilde, sizin tarzınızı yansıtarak seçmenize yardımcı olur. Karar verdiğiniz ürünler ve odanız, bilgisayar destekli programlarımızla size sunulur. Böylelikle ürünlerin evinizde nasıl duracağınız çok daha rahat görebilir, doğru mobilyayı aldığınızdan emin olabilirsiniz.

MOBİLYA SEÇİMİ

Geniş ürün yelpazemiz ve özgün tasarımlarımız ile sizleri karşılarken size özel ölçüler, kumaşlar ve renkleri kullanarak stilinizi yansıtan ürünleri de ortaya çıkartıyoruz. Üretici firma olmanın avantajı ile Archidecors ürünler üzerinde istediğiniz değişikliği yaparken, beğendiğiniz ama bulamadığınız o ürünü de üretebiliyor! Tüm üretim süreci alanında deneyimli Archidecors profesyonelleri ile gerçekleşiriliyor.

EVİNİZİN ÇİZİMİ

Seçtiğiniz mobilyalar, teknik çizimi yapılan evinizie yerleştiriliyor. Mobilyaların kapladığı alan ve görüntüsünü gerçeğe yakın bir şekilde görebiliyor ve dilediğiniz değişikliği anında gerçekleştirebiliyorsunuz.

MÜŞTERİ EVLERİ  ♥