Archidecors Yapsın

/Archidecors Yapsın
Archidecors Yapsın2018-12-22T17:40:44+00:00

ARCHIDECORS İÇ MİMARİ SERVİSİ

SİZ HAYAL EDİN, BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM. SINIRLAR OLMADAN!
Her mekanın kendine özel bir tasarımı vardır ve sizin evinize en uygun ölçü, renk ve kombinasyonlarla doğru mobilyayı seçmek için iç mimarlarımız ile birlikte çalışacaksınız. Sonuç; sizin tarzınız sizi anlatan bir mekan, bir his. Üstelik Archidecors dan aldığınız mobilyalar karşılığında bu hizmetten tamamen ücretsiz yararlanacaksınız, tıpkı yüzlerce memnun müşterimiz gibi.

NE YAPIYORUZ?

Proje yöneticilerimiz evinize gelerek mobilya almak istediğiniz odanın ölçülerini en doğru şekilde alır ve evinizde ki mobilyaları en ergonomik şekilde, seveceğiniz tarzı yansıtarak seçmenize yardımcı olur. Karar verdiğiniz ürünler ve odanız, bilgisayar destekli programlarımızla size sunulur. Böylelikle ürünlerin evinizde nasıl duracağınız çok daha rahat görebilir, doğru mobilyayı aldığınızdan emin olabilirsiniz.

NASIL BAŞLIYORUZ?

Archidecors her şey sizin için düşünüyor.

EVİNİZİN ÖLÇÜLERİ

Proje yöneticilerimiz evinize gelerek istekleriniz doğrultusunda doğru ev tasarımını yapabilmek için odanızın ölçülerini alıyor.

MOBİLYA SEÇİMİ

Evinize ve tasarım zevkinize uygun mobilyaları proje yöneticilerimizle birlikte seçiyorsunuz.

EVİNİZİN ÇİZİMİ

Seçtiğiniz mobilyalar, daha önce teknik çizimi yapılan evinizin içine yerleştiriliyor. Mobilyaların kapladığı alan ve görüntüsünü gerçeğe yakın bir şekilde görebiliyorsunuz.

MÜŞTERİ EVLERİ