3d desıgn

Sanal turlar ile yaşam alanlarınızın bitmiş halini görün!

KEŞİF

Hayatınıza renk katmak için buradayız! Yaşam alanlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi yerinde belirleyip, size özel çözümler sunuyoruz.

ücretsiz mimari destek

Archidecors dan alacağınız mobilyalar karşılığında halihazırda optimal şekilde çizim ve tasarım hizmetini ücretsiz alabilirsiniz, daha ileri bir seviye tasarım hizmeti için de daima hazırız.

3D Tasarım

Hazırmısınız? Hayalinizdeki mekanı en güncel tasarım modülleri ile size sunarken usta dokunuşlar ile varacağınız yere tek seferde ve güvenle ulaşmanızı sağlıyoruz.

Uygulama

Archidecors, yıllardır ürettiği kaliteli mobilyalarla müşterilerin halihazırda kazanmıştır. Üretimlerimizde, en kaliteli malzemeler ve titiz işçilik kullanarak şık, konforlu ve uzun ömürlü projelere imza atmaktayız. Uzman ve yetenekli ekibimiz, her zevke uygun mobilyaların üretimini ve uygulamasını yaparak, hayalinizdeki yaşam alanlarını gerçeğe dönüştürür.

satış sonrası

45 Yıldır buralardayız.. Müşteri memuniyeti ve önce müşteri anlayışı ile Archidecors ailesinni her üyesi bu felsefe etrafında aynı şeyleri düşünüyor ve uyguluyor.

değer;

Hedefimiz, müşterilerimize ve pazara değer katan yaşam alanları yaratmak.İç mekan tasarımı, birçok faktörü içeren karmaşık bir süreçtir. Başarılı bir tasarım, estetik ve fonksiyonel faktörleri dengeli bir şekilde kullanmayı gerektirir ki bu şekilde değeri olan mekanlar hayata geçirilir.

Caddebostan Showroom

Contact us

EKİBİMİZLE YENİ FİKİRLERİ
KEŞFEDİN

  Tasarim

  tasarlamaya başlayalım

  Yaşam alanlarınızın dekorasyonu sizin tarzınızı yansıtmalı. Birlikte tasarlayalım ve tarzınızı yansıtalım. İç tasarım, güzel ve işlevsel bir yaşam alanı yaratmanın çok önemli bir yönüdür. İster bir ev, ofis veya ticari alan tasarlıyor olun, doğru tasarımın sizin ve diğerlerinin o alanda nasıl hissedeceğiniz üzerinde önemli bir etkisi olabilir. İyi tasarlanmış bir iç mekan üretkenliği, yaratıcılığı ve genel refahınızı artırabilir.Hazırsanız, ücretsiz keşif hizmetimiz ile başlayabilir, sonrasında hayalinizdeki mekanı en güncel tasarım modülleri ile size sunmaya başlayabiliriz.

  Mobilya

  KOLEKSİYONUMUZU KEŞFEDİN

  Zarif koleksiyonumuzu keşfedin. Benzersiz ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uyacak mükemmel rengi, boyutu ve stili seçmenize olanak tanıyan birçok özelleştirme seçeneği sunuyoruz.Mobilya satın alma sürecinin bunaltıcı olabileceğini anlıyoruz, bu nedenle, her adımda uzman rehberliği ve tavsiyesi sağlayarak olağanüstü müşteri hizmetleri sunuyoruz. Güler yüzlü ve bilgili personelimiz, eviniz veya çalışma alanınız için mükemmel mobilya parçalarını bulmanıza yardımcı olmak için her zaman hazır.Mağazamızı ziyaret edin ve yaşam alanınızı güzel ve işlevsel bir alana dönüştürmek için mükemmel parçaları keşfedin. Geniş ürün yelpazemiz ve olağanüstü müşteri hizmetlerimizle, şehirdeki en iyi mobilyaları aldığınızdan emin olabilirsiniz.