3d desıgn

Sanal turlar ile yaşam alanlarınızın bitmiş halini görün!

KEŞİF

Yaşam alanlarınız için gerekenleri yerinde tespit ediyor, sizi daha iyi tanıyarak size özel çözümler üretiyoruz.

ücretsiz mimari destek

Archidecors dan alacağınız mobilyalar karşılığında halihazırda çizim ve tasarım hizmetini ücretsiz alabilirsiniz, daha ileri bir seviye tasarım hizmeti için de daima hazırız.

3D Tasarım

Hazırmısınız? Hayalinizdeki mekanı en güncel tasarım modülleri ile size sunarken usta dokunuşlar ile varacağınız yere tek seferde ve güvenle ulaşmanızı sağlıyoruz.

Uygulama

Archidecors yıllardır kaliteli mobilya üretimi yaparak müşterilerin beğenisini kazanıyor. Üretimlerimizde en kaliteli malzemeleri kullanarak, uzun ömürlü, şık ve konforlu projeler üretiyoruz. Yetenekli üretimimiz ile her zevke hitap ediyor, tarzınıza uygun mobilya ve dekorasyonun uygulamasını yapıyoruz.

satış sonrası

45 Yıldır buralardayız.. Koşulsuz müşteri memuniyeti ve önce müşteri anlayışı ile Archidecors ailesinni her üyesi bu felsefe etrafında aynı şeyleri düşünüyor ve uyguluyor.

değer;

İç mekanların tasarımı birçok faktörü beraber içerir. Hem estetik hem de fonksiyonel açıdan başarılı bir iç mekan yaratmak için birçok disiplini ustaca kullanmak önemlidir. Fakat bizim için en önemlisi müşterilerimize ve piyasaya değer katacak mekanlar tasarlamak ve üretmek. Özellikle son yıllarda türeyen birbirinin aynısı, gürültü kirliliği yaşayan mekanlardan azade evinizi boş bir tuval gibi kullanıp usta fırça darbeleri ve nitelikli işçilik ile tamamlıyoruz, her biri değer sahibi mekanlar olmasını sağlıyoruz.

Caddebostan Showroom

Contact us

EKİBİMİZLE YENİ FİKİRLERİ
KEŞFEDİN

  Tasarim

  tasarlamaya başlayalım

  Yaşam alanlarınızın dekorasyonu sizin tarzınızı yansıtmalı. Birlikte tasarlayalım ve tarzınızı yansıtalım. İç tasarım, güzel ve işlevsel bir yaşam alanı yaratmanın çok önemli bir yönüdür. İster bir ev, ofis veya ticari alan tasarlıyor olun, doğru tasarımın sizin ve diğerlerinin o alanda nasıl hissedeceğiniz üzerinde önemli bir etkisi olabilir. İyi tasarlanmış bir iç mekan üretkenliği, yaratıcılığı ve genel refahınızı artırabilir.Hazırsanız, ücretsiz keşif hizmetimiz ile başlayabilir, sonrasında hayalinizdeki mekanı en güncel tasarım modülleri ile size sunmaya başlayabiliriz.

  Mobilya

  KOLEKSİYONUMUZU KEŞFEDİN

  Zarif koleksiyonumuzu keşfedin. Benzersiz ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uyacak mükemmel rengi, boyutu ve stili seçmenize olanak tanıyan birçok özelleştirme seçeneği sunuyoruz.Mobilya satın alma sürecinin bunaltıcı olabileceğini anlıyoruz, bu nedenle, her adımda uzman rehberliği ve tavsiyesi sağlayarak olağanüstü müşteri hizmetleri sunuyoruz. Güler yüzlü ve bilgili personelimiz, eviniz veya çalışma alanınız için mükemmel mobilya parçalarını bulmanıza yardımcı olmak için her zaman hazır.Mağazamızı ziyaret edin ve yaşam alanınızı güzel ve işlevsel bir alana dönüştürmek için mükemmel parçaları keşfedin. Geniş ürün yelpazemiz ve olağanüstü müşteri hizmetlerimizle, şehirdeki en iyi mobilyaları aldığınızdan emin olabilirsiniz.

  REFINEMENT &
  CARE IN EVERY
  LITTLE DETAIL

  Istanbul Istanbul

  Archidecors is a multifaceted, multi-dexterous design studio. Archidecors is a multifaceted, multi-dexterous design studio.